8GBP NETTO €

Anglia Praca przy pakowaniu owoców na magazynie – Luton

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Luton
  • Lista: 27 maja 2013 00:53

Aktualne oferty pracy w Anglii przy magazynowaniu i pakowaniu owoców w Luton (Wielka Brytania). Fizyczna praca od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Na zlecenie naszego Klienta „Firma Staffline” poszukujemy osób na stanowisko:

-Pakowania Owoców
-Sortowania Owoców
-Magazynowania Owoców

Miasto: Luton/Wielka Brytania
Nazwa Agencji: Staffline Group plc
Agencja Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 5038
Registered in England & Wales Number 5268636
ul. Farm Rd 103

Pracodawcą jest brytyjskie przedsiębiorstwo z siedzibą w „”19 – 20 The Triangle, NG2 Business Park, Nottingham. NG2 1AE”" specjalizujące się w produkcji, magazynowaniu, sortowaniu, rozpowszechnianiu owoców i warzyw.
Firma współpracuje z różnorodnymi klientami na terenie całego kraju.

Opis stanowiska

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie, sortowanie, mycie, czyszczenie, magazynowanie i sprzatanie.

Wymagania

- Doświadczenie w takiego typu pracach,
- Zalecana znajomość języka Angielskiego,
- Umiejętność pracy w grupie ,
- Dostępność do pracy na okres trzech-sześciu miesięcy,

Oferujemy

- Wynagrodzenie na poziomie GBP 9.00 /h BRUTTO (nadgodziny płatne GBP 11.00 /h BRUTTO),
- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
- Pomoc w organizacji wyjazdu i zakwaterowania,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy ciekawych projektach na okres 3-6 miesięcy.
- Mieszkania są zapewnione (koszt to 30 GBP /za tydzień)
- Przejazd z miejsca pracy do miejsca zamieszkania ( ZA DARMO)

Kontakt

Email: matelusz.wloch@wp.pl
Tel: 600-806-507 (telefony od 11 do 20)

Uwaga od administracji: od użytkowników dostajemy informacje, iż ogłoszenie jest prawdopodobnie próbą oszustwa.

ID Ogłoszenia: 113519c9ccae9c95

3 Odpowiedzi na “Anglia Praca przy pakowaniu owoców na magazynie – Luton”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt na nr 514 485 756.

    Pozdrawiam !

  2. Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 18 lat,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz. Tylko dysponuje słabą komunikatywnością w j.angielskim. Pozdrawiam

  3. konrad1987 na 16 lipca 2013 @ 06:37

    Witam

    Jesteśmy grupą 3 osób zainteresowanych tą ofertą. Posługujemy się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym. Posiadamy własny środek transportu.

    gwiazda-artur@wp.pl tel.502083276
    michal.laskawiec87@gmail.com 724381828
    konrad.laskawiec@gmail.com 537411758

    Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: mateluszwloch

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez mateluszwloch »