Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Bez języka dam pracę w Niemczech 2015 zbiory pomidorów w szklarni Cottbus

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Cottbus
  • Lista: 26 listopada 2014 00:44

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech. Oferta z Cottbus na rok 2015 przy zbiorach pomidorów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Cottbus
Wynagrodzenie: do ustalenia
nr. ref.: zb/06/15

Zadania:
Praca odbywa się w szklarni i polega na zbiorach pomidorów i papryki. Zatrudnienie już w kwietniu 2015 roku.

Wymagania:
- ogólny dobry stan zdrowia
- sprawne dłonie
- szybkość wykonywania zadań
- gotowość do zaplanowania wyjazdu w kwietniu 2015 roku
- doświadczenie przy zbiorach mile widziane
- wymogiem jest wyrobienie norm dziennych
- osoba pracowita, odpowiedzialna, punktualna, zdeterminowana

Oferujemy:
- pracę sezonową w Niemczech
- miejsce zamieszkania płatne 150-200 euro/mc
- wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
- oferujemy dwa dni wolne w tygodniu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-2015-zbiory-w-szklarni-cottbus/

ID Ogłoszenia: 94654751f46b6ed5

Linki Sponsorowane

3 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech 2015 zbiory pomidorów w szklarni Cottbus”

  1. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany tą pracą.
    Jeżeli jest aktualna proszę o kontakt.
    Jestem,bez nałogów.
    Podejme pracę od zaraz tel.606117628.
    pozdrawia Jurek

  3. Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy wraz z mama nasz wiek to 26 i 46 to moj nr. tel794209356 e-mail milkak506@interia.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.