Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

0,80 euro za kg €

Bez języka praca Niemcy w Purkshof przy zbiorach truskawek na sezon 2015

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Purkshof
  • Lista: 30 stycznia 2015 12:46

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka urzędowego przy zbiorach owoców-truskawek. Praca w Niemczech na plantacji w Purkshof dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach truskawek
Lokalizacja: Niemcy, Purkshof
Wynagrodzenie: 0,80 euro za kg

Zadania:
Jest to ręczne zbieranie truskawek z upraw polowych. Zatrudniony wkłada do koszyka nawet te owoce, które są zepsute. Praca odbywa się od świtu (4 rano) do godziny 16. Za każdą nieusprawiedliwioną nieobecność pobierana jest opłata 15 euro-tak zwana opłata kampingowa.

Wymagania:
- szybkie tempo pracy
- chęć do rannego wstawania (zbiórki codziennie o 4)
- zabranie ze sobą odpowiedniego stroju przeciwdeszczowego
- gotowość do pracy przez 7 dni w tygodniu
- wypracowanie dziennego minimalnego zbioru
- wytrzymałość fizyczna
- determinacja
- pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy:
- pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
- śniadania
- krótkie przerwy na zregenerowanie sił
- dłuższą przerwę obiadową (gorący posiłek)
- oferujemy możliwość wypożyczenia ubrań przeciwdeszczowych za odpowiednią dopłatą 10 euro
- przeszkolenie w pierwszym dniu

Aplikacja:
poprzez stronę: http://www.karls.pl/index.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-2015-bez-znajomosci-jezyka-purkshof/

ID Ogłoszenia: 88354cb6fe07e8c0

Linki Sponsorowane

5 Odpowiedzi na “Bez języka praca Niemcy w Purkshof przy zbiorach truskawek na sezon 2015”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany tą pracą.
    Jeżeli jest aktualna proszę o kontakt.
    Jestem,bez nałogów.
    Podejmę pracę od zaraz tel.606117628.
    Pozdrawia Jurek

  2. Mateusz1992-1999 na 20 lutego 2015 @ 17:25

    Witam

    Mam 23 lata oraz doświadczenie w zbiorze truskawek. Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Podejmę pracę od zaraz tel.: 793 171 696
    Bardzo proszę o kontakt

  3. Cheerliosek na 29 kwietnia 2015 @ 14:55

    Witam, mam 18 lat i jestem zainteresowana Waszą ofertą, przy zbiorach pracowałam już od 14 roku życia w Polsce. Proszę o kontakt adelaforever@o2.pl.

  4. Witam. Wraz z moją dziewczyną (oboje lat 19) jesteśmy uczniami trzeciej klasy technikum. Jesteśmy zdrowi, chętni do pracy, komunikatywni, znamy język angielski i niemiecki również w stopniu komunikatywnym, posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy odpowiedzialni i ambitni. Oczywiście jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą.
    Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów .
    Tel: 885-350-210
    E-mail: enesk@gazeta.pl
    Pozdrawiamy

  5. kirakamido na 17 lipca 2015 @ 22:18

    Witam wraz z moją partnerką jesteśmy zainteresowani pracą w zbiorach gotowość do wyjazdu tak naprawdę od jutra
    Ja Michał 24 lata zdrowy energiczny i pracowity
    ona Edyta 19 lat zdrowa zorganizowana i pracowita
    721734077 tel kontaktowy

    Bardzo zależy nam na tej pracy
    Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.