Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

akordowe około 25 NOK/kg €

Bez języka praca Norwegia w Magnor przy zbiorach truskawek wakacje 2016

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Magnor
  • Lista: 20 marca 2016 22:26

Dam sezonową pracę w Norwegii dla grup, studentów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Magnor na wakacje przy zbiorach truskawek. Zapewniamy wynagrodzenie akordowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: akordowe około 25 NOK/kg
Start: okres wakacyjny od końca czerwca

Zadania:
Wszystkie czynności polegają na zbiorach truskawek z pola.

Wymagania:
- należy przyjechać do pracy autem
- oferta dla osób bez nałogów
- zależy nam na osobach z doświadczeniem sezonowym
- znajomość języka angielskiego w mowie będzie atutem
- posiadanie odzieży przeciwdeszczowej oraz odpowiedniego obuwia
- zaangażowanie, rzetelność
- wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku
- dobrze płatną pracę
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- możliwość dokładnego zaplanowania wyjazdu
- stawki akordowe
- zakwaterowanie w domkach 2-5 osobowych w cenie 80 NOK za dzień

Aplikacja:
W celu aplikacji należy wysłać zgłoszenie na maila: apaczkowski@onet.eu

Źródło:

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID Ogłoszenia: 89256ef15aef405c

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.