Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Bez języka praca w Niemczech przy zbiorach ogórków w szklarni 2016

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Senftenberg
  • Lista: 19 grudnia 2015 09:02

Oferujemy zatrudnienie tymczasowe dla pracowników sezonowych przy zbiorach ogórków uprawianych w szklarni. Praca w Niemczech (Senftenberg) 2016 bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach ogórków
Lokalizacja: Niemcy, Senftenberg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Sart: kwiecień
Numer referencyjny: zo/de/001/16

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pielęgnowanie oraz zbiór warzyw szklarniowych. Pracodawca może zlecić również inne czynności.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej przy zbiorach
- zaplanowanie wyjazdu do Niemiec w kwietniu
- przyjazd samochodem będzie atutem
- sprawne wykonywanie zlecanych zadań
- dokładność, punktualność
- osoby niekarane z zaświadczeniem do wglądu
- wytrzymałość fizyczna
- doświadczenie przy zbiorach warzyw będzie mile widziane

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę od kwietnia do października
- wynagrodzenie wypłacane co 14 dni
- jasne warunki zatrudnienia
- podpisanie umowy o pracę na warunkach niemieckich
- na miejscu zapewniamy płatne lokum w hotelu robotniczym
- wsparcie polskojęzycznego opiekuna
- możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Res-Dot@worker.com z tematem: zo/de/001/16

Źródło:

ID Ogłoszenia: 89156750b657483f

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech przy zbiorach ogórków w szklarni 2016”

  1. marcin szewczyk na 20 stycznia 2016 @ 19:02

    Witam mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy , posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Mógłbym podjąć u państwa pracę od zaraz .
    Jeśli spełniam państwa oczekiwania uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.