Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Bez znajomości języka niemieckiego praca Niemcy przy zbiorach truskawek

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Großenkneten
  • Lista: 23 kwietnia 2014 14:39

Dam sezonową pracę w Niemczech dla Polaków na plantacji truskawek znajdującej się w Großenkneten. Zatrudnienie przy zbiorach owoców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Lokalizacja: Großenkneten

Zarobki: na akord

Zarobki: za 5kg skrzynkę owoców- 2,30 euro, możliwość pracy na jesieni przy sadzonkach- wówczas za każdą 0,027 euro

Obowiązki:

  • Zbiory truskawek
  • sortowanie owoców, odrzucanie spleśniałych, pakowanie

Oczekiwania:

  • praca przeznaczona głównie dla osób chcących dorobić- gospodyń domowych, uczniów, studentów, które ukończyły 20 lat
  • do aplikacji zapraszamy wyłącznie osoby pomiędzy 20 a 30 rokiem życia będące na utrzymaniu rodziców lub partnerów które nie pracują i nie są zarejestrowane jako bezrobotne
  • pracowitość
  • wytrzymałość, samodyscyplina
  • poszukujemy osoby bez nałogów
  • od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności oraz nielekceważenia swoich zadań

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w 2 do 4 osobowych pokojach
  • pracodawca zapewnia obiad ok godziny 12
  • śniadania i kolacje pracownicy muszą zorganizować sobie samodzielnie
  • możliwość raz w tygodniu pobierania zaliczek
  • praca 7 dni w tygodniu
  • start codziennie o 4 rano

Aplikacja:
Osoby które zainteresowane są tą ofertą pracy prosimy zapoznać się z poniższą stroną:

ID Ogłoszenia: 60453566af396012

Linki Sponsorowane

10 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka niemieckiego praca Niemcy przy zbiorach truskawek”

  1. MagdaKrawczyk na 23 kwietnia 2014 @ 17:37

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą.
    Jesteśmy mlodymi pracowitymi ludźmi dwie dziewczyny lat 19 chlopak lat 22.
    Mamy już doswiadczenie pracy przy zbiorach.
    jestesmy do dyspozycji od 27 maja.
    Prosze o odpowiedź.

  2. Dominika J na 23 kwietnia 2014 @ 17:59

    Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną, nie boję się ciężkiej pracy.
    Jestem gotowa do pracy od około 22 maja.
    Proszę o kontakt: domciaaa1995@wp.pl lub 691665270
    Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

  3. Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą. Aktualnie jestem studentem i poszukuje pracy od lipca. Pracowałem juz na zbiorach truskawek i wiśni. Proszę o kontakt: dawid.lis@hotmail.com. Pozdrawiam.

  4. Matthew3991 na 25 kwietnia 2014 @ 13:12

    Witam.
    Jestem również zainteresowany ofertą pracy. Mam 21 lat i jestem studentem. Jestem silny, mam bardzo dobrą kondycję i wysoką sprawność fizyczną, więc praca tego typu nie będzie sprawiała mi żadnych trudności. Rok temu pracowałem w Anglii jako pracownik fizyczny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani moją kandydaturą, proszę o kontakt: +48 696847262 lub email: mattchew_1993@interia.pl

    Pozdrawiam

  5. Jestem powaznie zainteresowany panska oferta bardzo prosze o kontak 515796097 Damian

  6. witam jestesmy para mamy po 24 lata i chetnie podejmiemy prace.783567260,lub doriano920@interia.pl

  7. dzikson82 na 3 maja 2014 @ 12:57

    Witam wraz z kolezanka jestesmy zainteresowani oferta podejmiemy prace od zaraz nie mamy nałogów prosze o kontakt. dziksonmartusi 82@wp.pl

  8. Witam jestem zainteresowany Mam dobrą kondycję fizyczną mam lat 22. Proszę o kontakt na numer 880555074 i e-mail samsunghuj112@wp.pl Z poważaniem Paweł

  9. kinguska1211 na 27 maja 2014 @ 05:15

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 789-120-381. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  10. lokafer93 na 6 czerwca 2014 @ 23:43

    Witam, jestesmy z kolega bardzo zainteresowany Panstwa oferta. Jestesmy wytrzymali i nie boimy sie ciezkiej pracy fizycznej, poniewaz caly casz uprawiamy sport. Jestesmy pracowici, mamy doswiadczenie w takiej pracy. Znajomosc jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    Prosze o kontakt. zasuxa93@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.