9,08 euro brutto/h €

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii przy zbiorach owoców twardych Venlo

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Venlo
  • Lista: 11 sierpnia 2014 20:02

Aktualna możliwość podjęcia pracy od zaraz na 2 miesiące przy zbiorach śliwek, gruszek i jabłek. Praca w Holandii (Venlo) dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Zarobki: 9,08 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie zrywać jabłka, gruszki oraz śliwki.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
  • możliwość wyjazdu do pracy za granicę na 2 miesiące
  • duża motywacja
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferta:

  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • zapewnione zamieszkanie
  • zorganizowany dojazd z Polski do Holandii
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz pomaga przy niezbędnych formalnościach
  • wsparcie Polaka koordynatora
  • satysfakcjonującą stawkę godzinową
  • darmowe przejazdy pomiędzy zakładem pracy a zakwaterowaniem
  • Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie (78 euro/tydz) i ubezpieczenie (21,50 euro/tydz)

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej: cosmoworker.399570@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-owocow-id237089.html

ID Ogłoszenia: 6753e91a9985df3

20 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii przy zbiorach owoców twardych Venlo”

  1. abartnicka na 12 sierpnia 2014 @ 12:26

    Witam serdecznie! Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Bardzo proszę o kontakt na nr tel :663-783-727. Pozdrawiam. Marzena

  2. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt na numer 605-231-686. Serdecznie pozdrawiam, Jarek :)

  3. Witam ta oferta jest interesująca posiadam doświadczenie zdobyte w Szwajcarii mój tel:725832625

  4. Witam również jestem zainteresowany ofertą mam 20 lat i doświadczenie przy zbiorach owoców.! Kontakt nr tel: 727643681. Pozdrawiam Kamil

  5. Artur Michalski na 17 sierpnia 2014 @ 06:24

    Witam serdecznie ! Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Bardzo proszę o kontakt na nr tel . 889-248-644 . Pozdrawiam . Artur

  6. Witam serdecznie jeśli jeszcze oferta nie wygasła to jestem zainteresowany.Bardzo proszę Państwa o kontakt nr tel:663:430:520 Pozdrawiam

  7. Wojciech Bojarczuk na 17 sierpnia 2014 @ 16:43

    Witam serdecznie.Państwa oferta bardzo mnie zainteresowała,liczę na odpowiedź z państwa strony.Poniżej podaję numer komórkowy ,i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.Z poważaniem Wojciech Bojarczuk. Tel.kom.723372615

  8. daminho000 na 21 sierpnia 2014 @ 16:29

    Witam,
    Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze owoców, mamy doświadczenie przy zbiorze jabłek i śliwek. Pochodzimy ze wsi więc nie jest nam obca ciężka praca w polu. Biegła znajomość angielskiego, oboje posiadamy prawo jazdy kat B. Gotowi do wyjazdu od zaraz. Syn z matką (Damian lat 23, Wiesława lat 42).
    Prosimy o kontakt pod nr 691547615 lub na adres mailowy daminho000@gmail.com

  9. Witam. Jesteśmy z kolegą zainteresowani pracą przy zbiorze owoców. Angielski opanowany w stopniu b. dobrym. Wyjazd na sygnał. Nr telefonu 660720595. Pozdrawiamy Emil i Zbyszek

  10. Dwóch silnych i dyspozycyjnych. Wyjazd na sygnał. Czekamy na telefon. Nr 660720595 Pozdrawiamy.

  11. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 691572615

  12. Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy . nr tel. 796 901 754

  13. Witam
    jestem zainteresowany pracą przy zbiorach owoców jeżdżę na wieś na działkę gdzie również mam drzewa owocowe więc potrafię zbierać i segregować owoce , mam 28 lat nie straszna jest mi praca fizyczna oraz długi czas pracy, jestem pracowity potrafię dobrze zorganizować swój czas pracy, posiadam także prawo jazdy kategorii B
    Proszę o kontakt mailowy

    lukasz.bazela86@wp.pl lub na numer telefonu 518055870

  14. jestem zainteresowany praca przy zbiorach jablek i gruszek

  15. Witam.Jestesmy para i mamy po 23 lata. Nie boimy sie prac ogrodniczych, bo u nas to codziennosc, poniewaz mieszkamy na wsi. Posiadamy prawo jazdy kategorii B. Jestesmy zainteresowani propozycja pracy. Prosimy o kontakt pod numer 603258986. Czekamy.

  16. Witam. Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach owoców. Mam doświadczenie przy takich zbiorach. Posiadam prawo jazdy kat B. Jeśli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt pod numerem +48 721 557 348 lub e-mail barczynski-lukasz@wp.pl
    Pozdrawiam Łukasz (lat 20)

  17. Witam.Jestem zainteresowany pracą,zbierałem już jabłka,śliwki,gruszki przez pieć lat,posiadam prawo jazdy,zmotoryzowany,tel.+48 729 557 838.prosze o kontakt.

  18. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam tez prawo jazdy kat.B proszę o kontakt +48 537 838 185

  19. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą, bardzo proszę o kontakt.786279937

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.