Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Dam fizyczną pracę w Holandii przy zbiorach truskawek szklarniowych Venlo

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Venlo
  • Lista: 16 marca 2014 17:25

Poszukujemy pracowników fizycznych na plantację truskawek z Venlo. Holandia praca aktualna w szklarni przy zbiorach owoców miękkich, sortowaniu, pakowaniu a także pielęgnacji sadzonek.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca w szklarni w Venlo.
  • Do zadań należeć będzie pielęgnowanie sadzonek, zbiór owoców, pakowanie oraz sortowanie.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego- warunek obowiązkowy
  • doświadczenie we wcześniejszej pracy przy zbiorach truskawek
  • dokładność, sumienność, rzetelne podchodzenie do swoich obowiązków
  • zdolność do szybkiej nauki

Oferta:

  • liczne dodatki
  • program szkoleniowy
  • program lojalnościowy

Jak aplikować?
wystarczy przesłać CV na adres: sherpaforce.190975@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-truskawki-venlo-id211123.html

ID Ogłoszenia: 90453259f7f1f520

Linki Sponsorowane

6 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Holandii przy zbiorach truskawek szklarniowych Venlo”

  1. witam, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą, jesteśmy młode, rocznik ’92 i ’94, mamy doświadczenie w pracy w Holandii, jesteśmy pracowite i mówimy po angielsku.

    Czekam na odpowiedź

    znowuja@onet.pl

  2. klaudia95 na 18 marca 2014 @ 17:38

    Witam,
    razem z dwójką kolegów jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy komunikatywni oraz pracowici. Nasze roczniki to ’95 , ’92. Bardzo zależy nam na pracy. Proszę o kontakt.

    klaudiaburchart@o2.pl

  3. krzysiek87 na 18 marca 2014 @ 19:10

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 26 lat,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm-lub nr telefonu 789-155-871. Pozdrawiam

  4. Witam serdecznie,
    Spełniam wszystkie wymagania, cechuje mnie pracowitość oraz
    odpowiedzialność, znam również język angielski i niemiecki. Nie mam
    nałogów, mogę wyjechać na dłuższy lub krótszy okres czasu, jestem w
    znakomitej kondycji fizycznej.
    Przemysław Daruk
    796 325 170
    przemdar@interia.pl

  5. mateusz240895 na 21 marca 2014 @ 11:24

    Witam

    Ja wraz z kolega (odpowiednio 19-20 lat) bylibyśmy zainteresowani tą ofertą . Każdy z nas ma doświadczenie w ciężkiej pracy fizycznej. Pogoda nam nie straszna, gdyż w różnych warunkach już pracowaliśmy. Znamy język Angielski i Niemiecki komunikatywnie.
    Możemy dojechać na swój koszt gdyż mój tata i wujek są kierowcami TIR-ów i co tydzień jadą koło Berlina , więc to żaden problem gdybyśmy się z nimi zabrali.
    Jesteśmy dyspozycyjni w miesiącach lipiec/ sierpień. Posiadamy status ucznia
    Liczymy , że nasza aplikacja spotka się z Państwa zainteresowaniem i nawiążemy współprace .
    Proszę o kontakt:
    tel: 507985509
    e-mail : mateoo2408@wp.pl
    Pozdrawiam Mateusz Rokosz

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.