Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Dam pracę w Holandii od zaraz bez języka przy zbiorach pieczarek Groningen

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Groningen
  • Lista: 15 listopada 2014 01:00

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii. Oferta z Groningen bez znajomości języka holenderskiego przy zbiorach pieczarek. Pracodawca wymaga od pracownika doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Groningen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to zbiór pieczarek gdzie zatrudniony musi wyrobić określoną normę przydzieloną na każdy dzień.

Wymagania:
- zaangażowanie w wykonywane zadania
- samodzielność, odpowiedzialność, punktualność
- umiejętność pracy w grupie kilku osób
- otwartość na nowych ludzi
- doświadczenie przy zbiorach pieczarek (referencje do wglądu)
- osoba energiczna
- mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego
- chęć do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie od zaraz
- dobrą pracę
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- możliwość rozwoju osobistego
- transport wewnętrzny
- ubezpieczenie
- odpowiadamy na każde pytania

Aplikacja:
Aplikację prosimy przesyłać w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy: praca@marvelpc.eu w tytule wpisując PIECZARKI.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-w-holandii-przy-zbiorach-pieczarek-groningen-bez-jezyka-od-zaraz/

ID Ogłoszenia: 6235466a177cd348

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Dam pracę w Holandii od zaraz bez języka przy zbiorach pieczarek Groningen”

  1. lukaszek253 na 18 września 2015 @ 07:52

    Kestem zainteresowany praca przy zbiorze pieczarek co kest potrzebne i gdzie moge zlozyc odpowiednie dokumenty potrzebne do wyjazdu do pracy

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.