Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

akordowe €

Dam pracę w Holandii przy zbiorach borówki amerykańskiej bez języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Limburgia
  • Lista: 20 marca 2016 22:25

Zatrudnienie w Limburgii na plantacji borówki amerykańskiej. Praca w Holandii dla studentów bez znajomości języka holenderskiego przy zbiorach owoców. Zapewniamy zakwaterowanie. Zatrudnienie od 1 sierpnia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach borówki
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: akordowe
Start: od sierpnia

Zadania:
Należy w szybkim tempie zbierać borówkę amerykańską uprawianą na plantacji w okolicach Limburgii.

Wymagania:
- zaradność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
- chęć podjęcia pracy sezonowej w okresie wakacyjnym
- zatrudniamy jedynie uczniów i studentów (18-23 lata)
- szybkość, zwinność

Oferujemy:
- zatrudnienie już od sierpnia na okres 6-8 tygodni
- na miejscu zapewniamy płatne miejsce do spania
- zdobycie nowego doświadczenia
- możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka obcego
- zastrzyk finansowy
- wsparcie polskich opiekunów
- jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: lukaszes@vp.pl

Źródło:

ID Ogłoszenia: 3756ef1fe88db68

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.