stawki wiekowe  €

Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka Rotterdam

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Rotterdam
  • Lista: 3 września 2014 18:01

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Rotterdamu przy zbiorach pomidorów w szklarni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pomidorów
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Numer referencyjny: M/2014

Zadania:
- pielęgnacja warzyw (podlewanie, przesadzanie itp.)
- obcinanie kwiatostanu
- obsługa wózka elektrycznego
- praca przy zborach pomidorów
- wstępna segregacja warzyw
- utrzymywanie czystości

Wymagania:
- posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
- możliwość wyjazdu na dłudzy okres
- osoba odpowiedzialnie podchodząca do wyznaczanych zadań
- dobre zdrowie
- znajomość języka będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
- stawki godzinowe od 5,55 euro do 9,02 euro/h brutto
- miejsce zamieszkania w cenie od 40 do 68 euro/h brutto
- zapewniamy prace w wymiarze 38h tygodniowo
- cotygodniowe wynagrodzenie
- codzienny dojazd do miejsca pracy
- na miejscu pomoc polskiego koordynatora
- legalne zatrudnienie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pomocą strony: http://www.praca4u.net/praca-na-szklarni-z-pomidorami-0809-id241966.html

ID Ogłoszenia: 805540752f8240d2

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka Rotterdam”

  1. Witam :) Mam na imie Magda i wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani Panstwa oferta. Jestesmy pracowici rzetelni i odpowiedzialni. Bardzo zalezy nam na wyjezdzie. Prosimy o kontakt moj nr. 782771104 narzeczony Paweł 609270567.

  2. daniel glowacki na 2 października 2014 @ 12:31

    halo jestem zainteresowany to oferto pracy pochodze z berlina 015212927237

  3. daniel glowacki na 2 października 2014 @ 12:32

    dziekuje

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.