Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Vlaardingen €

Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka Vlaardingen

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Vlaardingen
  • Lista: 22 kwietnia 2015 23:37

Szukamy od zaraz osób do pracy w Holandii przy zbiorach warzyw-pomidorów uprawianych w szklarni. Zatrudnienie w Vlaardingen bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Vlaardingen
Wynagrodzenie: 8,63-9,10 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- praca w szklarni przy zbiorach pomidorów
- zajmowanie się sortowaniem warzyw
- praca na hali przy pakowaniu produktów spożywczych

Wymagania:
- sprawne dłonie
- szybkie i dokładne wykonywanie zadań
- osoba zdeterminowana
- chęć podjęcia pracy zmianowej
- posiadanie ważnego dokumentu tożsamości
- zmotywowanie do ciężkiej pracy
- doświadczenie jest mile widziane

Oferujemy:
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
- opiekę polskich brygadzistów
- zaliczki po 2 tygodniach pracy
- organizujemy przejazd do Holandii
- zapewniamy transport wewnętrzny
- dobre wynagrodzenie
- w tygodniu zapewniamy 40 przepracowanych godzin

Stawki wynagrodzenia są uzależnione od stanowiska pracownika. Za pracę w szklarni płacimy: 8,63 euro/h brutto natomiast za pakowanie pomidorów stawka wynosi 9,10 euro/h brutto

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: euroact@eurowork.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pomidory-oferta-pracy-w-holandii-przy-zbiorze-warzyw-od-zaraz-vlaardingen/

ID Ogłoszenia: 98655382c3094864

Linki Sponsorowane

8 Odpowiedzi na “Dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka Vlaardingen”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą o prace. Mam 19 lat, bez nałogów.Szybko wykonuję zadania, a także jestem pracowity i energiczny. Wyjechać mogę na początku czerwca.
    Mój numer telefonu: 781 023 835.
    Email: mg123451@wp.pl

  2. Witam. Wraz z moją dziewczyną (oboje lat 19) jesteśmy uczniami trzeciej klasy technikum. Jesteśmy zdrowi, chętni do pracy, komunikatywni, znamy język angielski i niemiecki również w stopniu komunikatywnym, posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy odpowiedzialni i ambitni. Oczywiście jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą.
    Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów .

    Tel: 885-350-210
    E-mail: enesk@gazeta.pl

    Pozdrawiamy

  3. Przemek4484 na 4 maja 2015 @ 15:46

    Witam mam pytanie czy osoba niepełnoletnia też może u was pracować jeśli tak to proszę kontakt
    telefoniczny lub sms 536-013-011

  4. Witam. Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertąi gotowi do wyjazdu od zaraz.

    Tel: 731766616
    e-mail: bartosz.iglinski@o2.pl

    Z góry dziękuję za kontakt i pozdrawiam. Bartosz

  5. marcin15124 na 27 maja 2015 @ 19:22

    Witam jestem zainteresowany ofertą o prace mam 33 lata i pracowałem już za granicą wyjechać mogę gdzieś w połowie czerwca czekam na odp. tel. 796 153 906 e-mail tayson3424@wp.pl Pozdrawiam

  6. Witam,jestem zainteresowany tą ofertą,proszę o kontakt. Tel.694574428. e-mail:majewskiblazej@wp.pl. Dziękuję i pozdrawiam.

  7. Aleksander9507 na 1 czerwca 2015 @ 12:22

    Witam serdecznie. Jestem uczniem szukam pracy na okres wakacyjny jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem silny, energiczny i chętny do pracy znam doświadczenie co do zbiorów jak i do pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam.
    tel-791-692-585
    e-mail- figua.olek@gmail.com

  8. kirakamido na 17 lipca 2015 @ 22:05

    Witam wraz z moją partnerką jesteśmy zainteresowani pracą w zbiorach gotowość do wyjazdu tak naprawdę od jutra
    Ja Michał 24 lata zdrowy energiczny i pracowity
    ona Edyta 19 lat zdrowa zorganizowana i pracowita
    721734077 tel kontaktowy

    Bardzo zależy nam na tej pracy
    Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.