Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6,40 euro/h brutto  €

Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach owoców z sadu Kamenz

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Kamenz
  • Lista: 27 września 2014 17:50

Poszukujemy od zaraz 8 osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Kamenz przy zbiorach śliwek z sadu. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie. Zatrudnienie do końca listopada.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Kamenz
Wynagrodzenie: 6,40 euro/h brutto
Numer referencyjny: pa/056/14

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbiór owoców z sadu. Pracownik będzie również segregować śliwki oraz układać je w skrzynkach. W okresie zimowym zatrudniony zostanie przydzielony do zabezpieczania drzewek.

Wymagania:
- możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
- chęć do pracy na czas do około 10 listopada
- pracownik jest zobowiązany zapewnić sobie odzież nieprzemakalną
- posiadanie doświadczenia przy zbiorach śliwek mile widziane
- przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
- osoba sprawna fizycznie, bez problemów zdrowotnych

Oferujemy:
- oferujemy ubezpieczenie
- zatrudnienie od 7 do 8 tygodni
- pracodawca zapewnia darmowe miejsce zamieszkania
- dobre wynagrodzenie
- możliwość rozliczania się na akord
- przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim na maila: polnische-arbeiter@clerk.com w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 1815426af9c034ad

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach owoców z sadu Kamenz”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy ,prace mogę podjąć od zaraz bardzo by mi na tym zależało tel.786-279-937

  2. Justynaaa162 na 2 czerwca 2015 @ 09:56

    Witam mam 47lat wraz z moja siostra jesteśmy zainteresowani ta praca. Posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, pracowałyśmy 6lat za granica własnie tego typu zbiorów. bardzo nam zależy na pracy proszę o kontakt 697-751-446

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.