Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord  €

Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów kwiecień 2016

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Halle
  • Lista: 24 października 2015 18:34

Dam sezonową pracę w Niemczech dla 30 par, grup bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w okolicach Halle przy zbiorach szparagów od kwietnia 2016.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Halle
Wynagrodzenie: na akord
Start: kwiecień 2016
Liczba stanowisk: 30

Zadania:
Związane są ze zbiorem szparagów. Pracownik będzie wyciągać warzywa z ziemi, oczyszczać je i układać w skrzynkach.

Wymagania:
- zaradność, samodzielność, odpowiedzialność
- punktualne stawianie się na polu
- podjęcie zatrudnienia w kwietniu 2016 roku
- zmotywowanie do wykonywania czynności
- siła fizyczna
- umiejętne zarządzanie czasem
- ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
- dostosowanie się do warunków panujących na polu
- wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
- pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
- chętnie zatrudnimy grupy i pary
- posiadamy wolne stanowiska dla 30 osób
- darmowe miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
- wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV + zdjęcie na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Praca sezonowa-zbiór szparagów, Halle niedaleko Lipska. Imię, nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-kwietnia-2016-zbiory-szparagow-halle-dla-grup-par/

ID Ogłoszenia: 277562ba8ef709ae

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.