Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Dam pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Deindrup 2016

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Deindrup
  • Lista: 8 marca 2016 22:22

Aktualnie poszukujemy kilku osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek z pola. Ogłoszenie z Deindrup dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Niemcy, Deindrup
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od około 6 czerwca

Zadania:
Osoba zatrudniona będzie do zbierania truskawek na polu.

Wymagania:
- nienaganne zdrowie
- wyrobienie norm dziennych, które wynoszą 3,5 skrzynki owoców na godzinę pracy
- najchętniej zatrudniamy uczniów, studentów, gosposie domowe, oraz osoby bez zatrudnienia na utrzymaniu rodziców
- energiczność, szybkość, zaangażowanie
- punktualne stawianie się w pracy
- należy zabrać nieprzemakalną odzież oraz obuwie

Oferujemy:
- możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego
- zdobycie nowego doświadczenia
- chęć podjęcia pracy sezonowej
- miejsce do spania w cenie 8 euro za dzień bądź 5 euro dla osób chcących podjąć pracę do końca sezonu
- pokoje 2,4 i 6 osobowe
- raz w tygodniu możliwość pobrania 50 euro
- dla chętnych organizujemy przejazdy do sklepu (0,30 euro)
- pracę od świtu (5:00-13:30)
- 70 dniowy okres zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila: k.burczik@jobjager.de

Źródło:

ID Ogłoszenia: 38856df3b89a10a6

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.