Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord 0,80 euro za kg €

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Purkshof

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Purkshof
  • Lista: 16 marca 2015 02:47

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia. Ogłoszenie z Purkshof przy zbiorach owoców-truskawek z pola. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Purkshof
Wynagrodzenie: na akord 0,80 euro za kg

Zadania:
Pracownik ma cały dzień zaplanowany i nie może się spóźnić na poranną zbiórkę o 4 rano gdyż o tej godzinie zapewniony jest transport na pole. Osoba zatrudniona ręcznie zbiera truskawki do godzinny 16. W ciągu dnia przewidziana jest przerwa obiadowa- tak mniej więcej w południe.

Wymagania:
- zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych
- bardzo dobre zdrowie i wytrzymałość fizyczna
- wcześniejsze prace na polu przy zbiorach będą atutem
- konieczność wyrobienia ustalonych norm dziennych
- kandydaci muszą wziąć pod uwagę zmienną pogodę i też takie ubrania zabrać ze sobą

Oferujemy:
- na miejscu zapewniamy nocleg
- dobre zaplecze socjalne
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- w nagłych przypadkach dostępny jest lekarz
- możliwość wypożyczenia kurki przeciwdeszczowej w cenie 10 euro

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://karls.pl/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-niemcy-praca-sezonowa-2015-bez-znajomosci-jezyka/

ID Ogłoszenia: 47355062ed1b2101

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Purkshof”

  1. Witam mam na imie mateusz mam 23 lata wraz z kolega mamy doswiadczenie przy zbiorach truskawki podejmiemy prace od zaraz prosimy o kontakt na email lub pod nr 725320278 dziekuje

  2. Witam!

    Mam na imię Paweł, mam 32 lata posiadam doświadczenie w zbiorach truskawek nabyte w Polskich warunkach. Chcę dodać również że prowadziłem własną działalność rolną w Polsce przez 10lat.

    Telefon: 888902409

    Pozdrawiam.

  3. Witam. Wraz z moją dziewczyną (oboje lat 19) jesteśmy uczniami trzeciej klasy technikum. Jesteśmy zdrowi, chętni do pracy, komunikatywni, znamy język angielski i niemiecki również w stopniu komunikatywnym, posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy odpowiedzialni i ambitni. Oczywiście jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą.
    Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów .
    Tel: 885-350-210
    E-mail: enesk@gazeta.pl
    Pozdrawiamy

  4. kirakamido na 17 lipca 2015 @ 22:16

    Witam wraz z moją partnerką jesteśmy zainteresowani pracą w zbiorach gotowość do wyjazdu tak naprawdę od jutra
    Ja Michał 24 lata zdrowy energiczny i pracowity
    ona Edyta 19 lat zdrowa zorganizowana i pracowita
    721734077 tel kontaktowy

    Bardzo zależy nam na tej pracy
    Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.