Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka przy zbiorach jabłek Magnor

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Magnor
  • Lista: 29 lipca 2014 08:22

Sadownik z Magnor szuka osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta dla grup przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie od sierpnia do końca września. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- zbiór owoców twardych z drzew
- wkładanie jabłek i gruszek do skrzynek
- przygotowywanie zbioru do magazynowania
- sporadycznie mogą się pojawić drobne prace na magazynie

Wymagania:
- doświadczenie na danym stanowisku konieczne
- język angielski w stopniu komunikatywnym
- przyjazd samochodem będzie mile widziany
- dobra sprawność fizyczna
- osoby bez lęku wysokości

Oferujemy:
- pracę również dla grup
- cotygodniowe wynagrodzenie
- brak ukrytych kosztów
- zakwaterowanie bezpłatne w domkach oddalonych 5 km od sadu
- pomoc przy wypełnianiu dokumentów
- legalne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-przy-zbiorach-owocow-bez-znajomosci-jezyka-w-magnor/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.

Administracja

ID Ogłoszenia: 28553d6d3789b6bd

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka przy zbiorach jabłek Magnor”

  1. kinguska1211 na 29 lipca 2014 @ 16:48

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. Witam jestem zainteresowany praca przy zbiorach,mam doswiadczenie w pracy zespolowej,pracowalem juz w norwegi,na dzien dzisjejszy jestem w poszukiwaniu i chcialem rozmawiac z ogloszeniodawca na powaznie.Jezyk norweski komunikatywny.douslyszenia DANIEL tel.48739510985

  3. WITAM!!!!jestem zaInteresowana oferta mam doswiadczenie w pracy przy zbiorach ,jestem dyspozycyjna ,pracowita i sumienna .jezk angielski w stopniu komunikatywnym. prawo jady kategorii B. moj e-mail monajablonska@wp.pl tel.693013693

  4. Spełniam wymogi ogłoszenia w pełni.
    24 lata , energiczny, sprawność fizyczna-bardzo dobra.
    Mam doświadczenie przy zbiorach(posiadam własny mini sad w Polsce ok.140drzew)
    angielski płynny w mowie jak i w piśmie.
    Stacjonuję na obrzeżach Oslo, gotowość do pracy natychmiastowa.
    tel (+47)96759632

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.