Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

130 NOK/h brutto  €

Dam pracę w Norwegii na wakacje przy zbiorach borówek bez języka Hamar

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Hamar
  • Lista: 9 czerwca 2014 21:11

Oferta pracy w Norwegii dla grupy 10 osobowej przy zbiorach borówek na plantacji. Zatrudnienie na wakacje w mieście Hamar dla studentów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Hamar
Wynagrodzenie: 130 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie borówek za pomocą specjalnego narzędzia. Zatrudniony będzie również pakować owoce do pojemników.

Wymagania:
- sprawne dłonie
- bez przeciwwskazań zdrowotnych
- osoba niekarana, bez nałogów
- konieczne jest posiadanie nieprzemakalnego stroju i obuwia
- możliwość wyjazdu za granicę na okres wakacyjny
- przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- pracę dla studentów i grup
- zatrudnienie w renomowanej firmie
- darmowe miejsce noclegowe w domkach kempingowych bądź letniskowych
- umowę na okres dwóch miesięcy
- po zakończeniu zborów możliwość przeniesienia się do przetwórni owoców

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez maila: seasonal-worker@post.com w tytule wpisując: zbory borówki Hamar

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-borowki-praca-norwegia-od-lipca-na-wakacje-dla-studentow-hamar/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID Ogłoszenia: 394539607d39a998

Linki Sponsorowane

8 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii na wakacje przy zbiorach borówek bez języka Hamar”

  1. Witam
    Jesteśmy małżeństwem z córką 19 lat i interesuje nas Państwa oferta wyjazdu do pracy za granicę. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i sumienni. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach (Francja, gospodarstwo rolne w Polsce), okres w który moglibyśmy wyjechać to lipiec-sierpień-wrzesień., gdyż córka jest studentką. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B i dysponujemy samochodem. Znajomość angielskiego córki biegła, moja i żony poziom początkujący. Bardzo zależy nam na pracy proszę o kontakt sztarszy@gmail.com
    Pozdrawiamy

  2. Witam,
    wraz ze znajomymi jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, jesteśmy studentami , mamy doświadczenie w zbiorach ogórków ,a także owoców miękkich, język angielski poziom bardzo dobry – dobry .Proszę o kontakt florgha@poczta.fm

  3. mateuszmucha na 16 czerwca 2014 @ 12:25

    witam mam 18 lat i jestem zainteresowany.Mam prawojazdy kategori B ,Doswiatczenie przy zbiorach borówki jakze i truskawki w polsce.Zapał i wytrzymałosc.znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym.jestem ze wsi takzę praca na Roli nie jest mi obca.Prosił bym o kontakt telefoniczny na nr 726114777.Pozdrawiam

  4. przemekserek na 16 czerwca 2014 @ 21:33

    Witam
    Mam 20 lat i z chęcią podejmę się Państwa oferty. Jestem osobą zawziętą, z dobrą kondycją fizyczną. Posiadam doświadczenie przy zbiorach. Posiadam prawo jazdy kat. A i B. Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o kontakt na e-mail- przemekserek@wp.pl

  5. przemekserek na 16 czerwca 2014 @ 21:36

    Witam
    Mam 20 lat i z chęcią podejmę się Państwa oferty. Jestem osobą zawziętą, z dobrą kondycją fizyczną. Podsiadam doświadczenie przy zbiorach. Posiadam prawo jazdy kat. A i B. Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o kontakt na e-mail- przemekserek@o2.pl

  6. Witam. Wraz z koleżanką z chęcią podejmiemy zaoferowaną przez Państwa pracę. Mamy po 22 lata. Pracę możemy zacząć od lipca. Jesteśmy pracowite i sumienne. Mamy doświadczenie w zbieraniu borówek. Prosimy o kontakt : justynaokula@gmail.com

  7. jacuszynski na 22 czerwca 2014 @ 19:26

    Witam. Piszę w imieniu 4 osób (mężczyźni w wieku 21 lat). Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, spełniamy wszelkie wymogi i mamy duże doświadczenie w tego typu pracy.
    Prosimy o kontakt na e-mail: jaro11117@wp.pl
    Z góry dziękuję, pozdrawiam.
    Michał

  8. paulina024 na 24 czerwca 2014 @ 18:28

    Witam, ja z siostrą lat 24 i 27 jestesmy zainteresowame tą pracą. Jestesmy pracowici i zdecydowani.Prace mozemy zaczac od lipca do wrzesnia. Prosze o kontakt: slicznotka020@wp.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.