Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Dam pracę w Szwecji bez znajomości języka przy zbiorach truskawek Ystad

  • Kraj: Sweden
  • Miasto: Ystad
  • Lista: 22 maja 2014 09:44

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek na plantacji. Zatrudnienie w Ystad dla osób bez znajomości języka od czerwca 2014 na okres 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce pracy: Ystad, Szwecja

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od połowy czerwca

Okres: ok. 6 tygodni

Obowiązki:

  • Praca fizyczna na plantacji przy zbiorach truskawek.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność
  • pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna oraz brak problemów zdrowotnych
  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy w wyznaczonym terminie (od połowy czerwca)
  • dyspozycyjność do wyjazdu na 6 tygodni
  • Gotowość do pracy 7 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • możliwość podreperowania budżetu domowego pracę sezonową
  • praca 7 dni w tygodniu od 5 rano do 11
  • na miejscu zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są aplikację za pośrednictwem poniższej strony:

ID Ogłoszenia: 959537d03a71d889

Linki Sponsorowane

15 Odpowiedzi na “Dam pracę w Szwecji bez znajomości języka przy zbiorach truskawek Ystad”

  1. basta111 na 22 maja 2014 @ 16:30

    witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą ja mam 34 lata chłopak 29 posiadamy doświadczenie przy zbiorach prawo jazdy kat.B język angielski bardzo dobry.Pozdrawiam tel.534599825

  2. ilona1995 na 25 maja 2014 @ 13:20

    kiedy i skąd byłby wyjazd? e mail: mila.dziewczyna@op.pl

  3. kinguska1211 na 27 maja 2014 @ 05:17

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 789-120-381. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  4. Kinga001 na 27 maja 2014 @ 17:06

    Witam!
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą.Mamy po 19 lat i pracowałyśmy już przy zbiorach,co prawda warzyw w Niemczech ale i z truskawkami doskonale damy sobie radę. :)
    Jesteśmy dokładne,pracowite,zaradne i bez kasy :) Także ta praca bardzo by nam pomogła. :)
    Oto mój numer telefonu:781043019 oraz E-mail: KingaToczynska@wp.pl
    Pozdrawiam!

  5. magdalenaml na 29 maja 2014 @ 07:23

    Witam. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ja mam 19 lat. Mój chłopak 20. Jesteśmy sumienni i pracowici. Chłopak posiada prawojazdy kat. B. Znajomość języka angielskiego bardzo dobra. tel +48 534580 991. Pozdrawiamy.

  6. Witam serdecznie nazywam się Dominik Konecki mam 20 lat i jestem zainteresowany państwa ofertą.Niestety mam małe doświadczenie ale nie boję się wyzwań i ciężkiej roboty.To jest mój numer kontaktowy 538048243 lub e-mail: dominik.konecki@gmail.com

    Pozdrawiam
    Konecki Dominik

  7. Witam,
    wraz z grupą przyjaciół(ilość do uzgodnienia, w zależności od Państwa oczekiwać) jesteśmy zainteresowani pracą. Wszyscy mamy ok.20 lat i jesteśmy w pełni zdrowi i sprawni fizycznie. Pasuje nam termin.
    Liczę na szybko odpowiedź i pozdrawiam, mail: ewapasierbska@gmail.com

  8. paulina9151 na 29 maja 2014 @ 21:06

    Witam,!
    nazywam sie Paulina i mam 23 lata i mieszkam w Szwecji w Malmö jestem zainteresowana praca. Do Ystad mam blisko i nie boje sie ciezkiej pracy. Jestem solidna, punktualna i zetelna wiec bym sie nadawala do tej pracy.

    Prosze pisac na mejla pauli9151@live.se albo dzwonic 076 17 38 260

  9. witam nazywam sie łukasz wrótniak mam 26lat jestem zainteresowany państwa ofertą telefon kontaktowy 786183320 lub e-mail lukwro@op.pl

  10. Pempushek na 31 maja 2014 @ 18:31

    Witam, grupa 4 osób zainteresowana pracą. -kasprzaknatan@hotmail.com

  11. Witam! Jestem zainteresowany bardzo ta praca Mam 21lat Prosze o Kontakt na e-mail lalpat@wp.pl albo na numer 535944913

  12. Witam mam na imię marcin 31lat jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. tel kątaktowy 690475954 e-mail marcindutkiewicz@interia.eu

  13. Jesteśmy 5 osobową grupą studentów, szukamy pracy w Szwecji na okres 3 miesięcy, od lipca do września przy zbiorze owoców. Wszyscy są gotowi do ciężkiej pracy i mamy doświadczenie przy zbiorach z wcześniejszych lat. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Proszę o kontakt: 794239688 lub sirkulesza@gmail.com

  14. wooojtas17 na 16 czerwca 2014 @ 12:48

    witam. Mam 26 lat . jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy . Pracowałem we wczesniejszych latach na zbiorze truskawek wiem znam sie na pracy. Prosze o kontakt mój numer to 695533900.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.