Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

od 5 do 7 tyś miesięcznie €

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka w gospodarstwie rolnym od zaraz

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Anglia
  • Lista: 15 lipca 2014 13:28

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii w gospodarstwie rolnym. Oferta sezonowa od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Poszukiwane osoby z dobrą kondycją.

Stanowisko: Pracownik w gospodarstwie rolnym

Numer referencyjny oferty: ref 1

Zarobki: stawka minimalna 6,31 GBP/h czyli od 5 do 7 tyś zł miesięcznie

Miejsce pracy: Anglia

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwie rolnym.
  • Do zadań pracownika należeć będzie dużo prac fizycznych, np pielenie, sadzenie, zbiory, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa.

Wymagania:

  • Wytrzymałość na pogodę
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • praca sezonowa
  • zarobki w wysokości od 5 do 7 tyś miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • info@eplc.pl

źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/pracownik-sezonowy_i4589

ID Ogłoszenia: 83253c3cc68ee31f

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Anglii bez języka w gospodarstwie rolnym od zaraz”

  1. kinguska1211 na 22 lipca 2014 @ 20:23

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.