Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka zbiory pomidorów w szklarni Bradford

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Bradford
  • Lista: 11 sierpnia 2014 19:51

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii przy zbiorach i uprawie pomidorów. Zatrudnienie w szklarni z Bradford dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy

Płaca: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Bradford, Anglia

Obowiązki:

  • Wszelkie prace przy pomidorach w szklarni.
  • Do zadań należeć będzie między innymi pielęgnowanie, podwiązywanie, zbiór pomidorów.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • dobre zorganizowanie
  • obowiązkowość
  • duża motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy szklarniowej lub fizycznej
  • gotowość do wyjazdu na dwa miesiące

Oferta:

  • zatrudnienie dla par lub grup
  • dobre warunki pracy
  • zatrudnienie sezonowe na 2 miesiące
  • praca 6 dni tygodniowo po 8h dziennie
  • dla chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV prosimy przesłać na podany poniżej adres. Pary prosimy o przesłanie wspólnej aplikacji.

adres e-mail: jobs4u@englandmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-warzyw-w-szklarni-od-zaraz-bradford/

ID Ogłoszenia: 15553e8ef7239b45

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Anglii bez języka zbiory pomidorów w szklarni Bradford”

  1. jestem zaintersowana wasza prace moj nr 669254762 a maila dioabloniewazne@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.