Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6.31 GBP/h + premia €

Dam sezonowa pracę w Anglii przy zbiorach truskawek bez języka Birmingham

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Anglia
  • Lista: 19 czerwca 2014 16:08

Farma z Birmingham od zaraz szuka osób bez znajomości języka angielskiego do zbioru truskawek. Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach owoców miękkich z tunelów foliowych. Zatrudnienie od czerwca do końca października.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: 6.31 GBP/h + premia

Zadania:
Zbiór owoców miękkich z tunelów foliowych. Pracownik będzie się również zajmował innymi pracami na farmie zlecanymi przez pracodawcę.

Wymagania:
- wysoka sprawność fizyczna
- osoba zdrowa, bez nałogów
- duża motywacja do fizycznej pracy
- zdeklarowanie się do pozostania na farmie do końca sezonu
- zatrudniony musi mieć ukończone 18 lat
- dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:
- dobre zarobki akordowe (im więcej się zbierze tym więcej można zarobić)
- miejsce zakwaterowania w cenie 30 GBP za 7 dni
- opłaty dodatkowe (gaz, elektryczność) ok. 5 GBP na tydzień
- pracę w wymiarze 8 godzin dziennie (przy dobrej pogodzie)
- 1 dzień wolny w tygodniu
- premie za najlepsze wyniki przy zbiorach

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez maila: enquiries@fusionpersonnel.co.uk

Źródło:

ID Ogłoszenia: 40153a2ff4d3ac6f

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.