Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord  €

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach truskawek bez języka Canterbury

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Canterbury
  • Lista: 13 lutego 2015 04:29

Oferta sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Ogłoszenie z Canterbury przy zbiorach owoców: truskawki, czereśnie, śliwki, jabłka. Zatrudnienie na 2-4 miesiące. Rekrutacja trwa od stycznia do marca.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Canterbury
Wynagrodzenie: na akord
Start: czerwiec

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na zbiorach owoców z upraw polowych. Zatrudniony będzie segregować truskawki odrzucając te niezdatne do spożycia.

Wymagania:
- bardzo dobra sprawność fizyczna
- elastyczność godzinowa
- gotowość wyjazdu za granicę w czerwcu
- pozostanie w Anglii na minimum 2 miesiące
- osoba odpowiedzialna, zdająca sobie sprawę na czym polega ta praca
- wytrzymałość, zdyscyplinowanie, zaangażowanie
- doświadczenie przy zbiorach mile widziane

Oferujemy:
- legalną pracę do 4 miesięcy
- rozpoczęcie sezonu w czerwcu i zakończenie w październiku
- wynagrodzenie uzależnione od indywidualnego zbioru
- płaca akordowa nie mniej niż 6,50 GBP za godzinę
- miejsce do zamieszkania w cenie 30 GBP za 7 dni
- możliwość wykupienia obiadokolacji za 1 GBP

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV w języku angielskim + zdjęcie na maila: biuro@workingservice.pl w tytule proszę umieścić: „praca sezonowa Anglia 2015″.

Źródło: http://workingservice.pl/praca-sezonowa-w-anglii.php

ID Ogłoszenia: 79654dd72cc782a7

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.