do uzgodnienia €

Dam sezonową pracę w Anglii zbiory warzyw bez języka od zaraz Lincolnshire

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Lincolnshire
  • Lista: 22 kwietnia 2016 20:08

Poszukujemy pracowników do zbiorów warzyw bez znajomości języka. Oferta pracy w Anglii od zaraz na plantacji w Lincolnshire. Zatrudnienie dla Polaków z wysokim wynagrodzeniem oraz przejrzystą umową.

Stanowisko: pracownik zbiorów warzyw.

Miejsce zatrudnienia: Lincolnshire, UK.

Zarobki: do uzgodnienia indywidualnie.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbiór warzyw oraz plantowanie na polu lub w tunelu foliowym.

Wymagania:

  • kultura osobista;
  • zdolność do pracy zespołowej;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • zdolność do przestrzegania dziennych norm zbiorów;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność.

Gwarantujemy:

  • wsparcie w zaadoptowaniu się na stanowisku;
  • umowę o pracę;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • dokładne szkolenie pracownicze.

Aplikacje:

Aby zgłosić się do pracy prosimy dzwonić pod jeden z numerów:

00441205369944 lub 00447799772360.

Aplikacje można składać również poprzez link: http://www.locallinkrecruitment.com/

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-warzyw-lincolnshire/

ID Ogłoszenia: 172571a6045be971

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.