Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6,55 euro/h brutto  €

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach malin bez języka Venlo

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Venlo
  • Lista: 24 sierpnia 2014 17:18

Oferta fizycznej pracy w Holandii w okolicach Venlo dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie przy zbiorach malin na okres 2 miesięcy. Zapewnimy codzienny darmowy transport do miejsca pracy.

Stanowisko: Osoba do zbiorów malin
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 6,55 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na zbieraniu malin.

Wymagania:
- język niemiecki, angielski bądź holenderski będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie przy zbiorach mile widziane
- chęć do pracy za granicą na okres 2 miesięcy
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało podczas rekrutacji
- motywacja do ciężkiej pracy

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym zespole
- ubezpieczenie w cenie 18,86 euro za tydzień
- zapewniamy zakwaterowanie odpłatne 78 euro/tydz.
- 38 godzinny tydzień pracy
- możliwość kontaktu z polskimi koordynatorami
- pomoc przy wypełnianiu formalności potrzebnych do podjęcia pracy
- pracownikom zapewniamy bezpłatny transport do pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: cosmoworker.421203@poczta.startpraca.pl

Źródło:

ID Ogłoszenia: 60553fa17074dd3a

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.