Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Fizyczna praca Holandia bez języka przy zbiorach szparagów Limburgia

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Limburgia
  • Lista: 24 marca 2014 19:59

Gospodarstwo ze szparagami z Limburgii zatrudni pracowników sezonowych do zbiorów i segregacji szparagów. Oferta fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach szparagów

Lokalizacja: Limburgia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • zadania fizyczne przy zbiorach szparagów.
  • zadania wykonywane będą w pozycji pochylonej
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac porządkowych na polu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie, sortowanie oraz pakowanie szparagów

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • sumienność
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziana możliwość przyjazdu do pracy własnym samochodem
  • atutem będzie znajomość podstawowa jednego z następujących języków: niemiecki, angielski, holenderski
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w pracy przy zbiorach za granicą

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasowa
  • dobre warunki pracy i płacy
  • pomoc przy organizacji zamieszkania oraz przejazdu do Holandii
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna w Holandii
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: SZPARAGI z CV prosimy przesłać na adres: a.niewiadomskacontrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-i-segregowanie-szparagow-apt-nr-5612-id212463.html

ID Ogłoszenia: 1735330360b04e7d

Linki Sponsorowane

9 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Holandia bez języka przy zbiorach szparagów Limburgia”

  1. bład maila

  2. Witam! wraz z koleżanką (18-19 lat) jesteśmy zainteresowanie podjęciem oferowanej pracy. Znamy dobrze język angielski, jesteśmy pracowite, zorganizowane, zdyscyplinowane i sprawne fizycznie. Posiadamy doświadczenie w podobnych pracach. Chciałybyśmy podjąć prace w okresie od początku czerwca do końca lipca.
    Proszę o kontakt pod numerem tel.: 725122604 lub pod email kisia5@vp.pl
    Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiamy.

  3. witam mam na imię Damian lat28 jestem zainteresowany państwa ofertą pracy
    jeśli chodzi o moje doświadczenie to pracowałem w Austrii na plantacji szparagów
    poza tym jestem pracowity i dobrze zorganizowany
    Mój numer telefonu 512497146 lub dkocjand@interia.pl
    Proszę o kontakt.Pozdrawiam

  4. email chyba coś zle…. ;/

  5. Witam wraz z przyjaciólka jestesmy zainteresowane ta praca. Jestesmy zmotywowane, pracowite oraz znamy j.angielski na poziomie komunikatywnym. Chciałybysmy
    Podjac prace od polowy maja prosze o kontakt pod numer 663687484 oraz mail. monikalelek4@gmail.com pozdrawiamy:)

  6. Natalia_ZZ na 13 kwietnia 2014 @ 09:51

    Dwie 19 dziewczyny zainteresowane stanowiskiem pracy. podobne doswiadczenie: praca przy zbiorach trusawek w Holandii. Brak nalogow. Jezyki: angielski i niemiecki komunikatywnie. Sumienne i rzetelne.

    Kontak: 722 006 453
    natalia-7@wp.pl

  7. sandersowa na 14 kwietnia 2014 @ 18:18

    Maturzystka z doświadczeniem przy zbiorach oraz dobrą znajomością języka angielskiego i niemieckiego zainteresowana ofertą. Kontakt pod adresem sandra.post95@gmail.com lub 502742693 oraz 518430850.

  8. chlopcyodroboty na 15 kwietnia 2014 @ 18:36

    Witam.

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą u państwa jednakże zależy nam na czasie i chcemy jak najszybszego kontaktu. Jesteśmy młodzi, bardzo sprawni fizycznie i dyspozycyjni, również nie posiadamy żadnych nałogów (21 i 22 lat). Prosimy o szybki kontakt:
    886032729
    lub
    Damian144@interia.eu
    Pozdrawiamy

  9. magdamagda92 na 18 maja 2014 @ 16:45

    Witam.

    Wraz z trzema koleżankami jestem zainteresowana pracą przy zbiorach. Jesteśmy studentkami, dwie z nas posiadają prawo jazdy kat, B. Mamy doświadczenie przy zbiorach w Polsce. Znamy język angielski w stopniu bardzo dobrym. Proszę o szybki kontakt pod nr 888-858-600 lub na mail: magda_magda92@gazeta.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.