Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

na akord, ok. 50 SEK/7 kg owoców €

Fizyczna praca Szwecja przy zbiorach owoców truskawek na wakacje 2014 Motala

 • Kraj: Sweden
 • Miasto: Motala
 • Lista: 11 lutego 2014 16:38
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Fizyczna praca Szwecja przy zbiorach owoców truskawek na wakacje 2014 Motala

Opis

Szukamy pracowników przy zbiorach owoców miękkich, głównie truskawek – praca w Szwecji w miejscowości Motala, ze znajomością języka angielskiego, od czerwca 2014. Oferta skierowania głownie do studentów i tegorocznych maturzystów.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Szwecja, Motala
Czas pracy: czerwiec-lipiec 2014
Wynagrodzenie: na akord, ok. 50 SEK/7 kg owoców

Zadania:
- zbiór owoców miękkich oraz inne pace polowe

Wymagania:
- bez przeciwwskazań zdrowotnych
- duża wytrzymałość fizyczna
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w tego typu pracach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- jasno określone zasady pracy
- dobrą płacę
- bezpłatne zakwaterowanie
- dzienny czas pracy od 8 do 12 godzin
- praca od czerwca 2014

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje poprzez stronę: http://praca-przy-zbiorach.pl/oferty/wakacyjna-praca-w-szwecji-przy-zbiorach-truskawek-motala-2014/

     

ID Ogłoszenia: 63252fa332cb88c7

Linki Sponsorowane

41 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Szwecja przy zbiorach owoców truskawek na wakacje 2014 Motala”

 1. Szanowni Państwo.
  Jesteśmy zainteresowani wraz z trzema kolegami wyjazdem do pracy którą Państwo oferują.
  Wiek:20-22 lata. Co roku mamy do czynienia ze wszelkiego rodzaju zbiorami. Praca nam nie straszna, jesteśmy sprawni fizycznie i mamy motywację do pracy. Poza tym znamy język angielski w stopniu bardzo dobrym.
  Proszę o uwzględnienie mojej odpowiedzi oraz więcej informacji odnośnie wyjazdu na adres e mail
  wikibz07@o2.pl
  Z wyrazami szacunku

 2. kaarolinaaa na 13 lutego 2014 @ 09:36

  Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach. Mamy już pewne doświadczenie przy tego typu pracach. Jesteśmy sumienne, pracowite i niekarane. Interesuje nas praca od połowy czerwca do końca sierpnia. Proszę o kontakt karolinaplizga1@op.pl

 3. Witam. Jesteśmy trójką tegorocznych maturzystów i zainteresowała nas państwa oferta. Jesteśmy sprawni i zdrowi i praca fizyczna nie jest nam obca. Posługujemy się komunikatywnie językiem angielskim. Prosimy o kontakt i więcej informacji. Pozdrawiamy, Ewa, Tymoteusz i Ewelina.
  komonskae@gmail.com, tel. 508317740

 4. Witam,
  jestesmy zainteresowani państwa ofertą zbiorów truskawek w Szwecji. Silni, zmotywowani, nie bojący sie cięzkiej pracy, mający doświadczenie w temacie. Proszę o bliższe informację pod adres
  pawel.wroblewski@autograf.pl

 5. Witam
  Jestem tegorocznym maturzystą. Jestem bardzo zainteresowany pracą przy zbiorach za granicą. Myślę, że jest to dla mnie świetna okazja do nauki samodzielności i zarobienia na utrzymanie na studiach. Mam dobrą kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w pracy na roli, przy żniwach, zbieraniu owoców w sadach, jak również roczne doświadczenie w pracy jako kolpolter ulotek.
  Mój angielski jest na poziomie zaawansowanym(Poziom B2/C1), więc bez problemu dogaduję się z obcokrajowcami.

  Proszę o kontakt: tel: 519486410 lub email: piotr-zet95@wp.pl

  Proszę o rozważenie mojej kandydatury.
  Pozdrawiam Piotr

 6. bobermichal na 17 lutego 2014 @ 10:56

  Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną pracą przy zbiorach w okresie letnim 2014, oboje znamy język angielski na poziomie bardzo dobrym oraz mamy nienaganną kondycję fizyczną. Chodzimy do klas maturalnych, więc możemy wyjechać od razu po maturach, tj. od 23.05 – 29.09 każdy termin nam pasuje. Możliwe rozszerzenie grupy do 4 osób, pozdrawiam.

  Tel. 660 619 322, email. bobermichal@wp.pl

 7. Witam
  Jestem tegorocznym maturzystą. Jestem bardzo zainteresowany pracą przy zbiorach za granicą. Myślę, że jest to dla mnie świetna okazja do nauki samodzielności i zarobienia na utrzymanie na studiach. Mam dobrą kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w pracy na roli, przy żniwach, zbieraniu owoców w sadach, jak również roczne doświadczenie w pracy jako kolpolter ulotek.

  Proszę o rozważenie mojej kandydatury
  Pozdrawiam Piotr

 8. Witam, jestem zainteresowany pracą przy zbiorach w okresie lata 2014. Chodzę do klasy maturalnej, znam dobrze język angielski i mam dobrą kondycję fizyczną.
  Pozdrawiam
  Tel: +48519486410 Email: pushittothelimitpl@gmail.com

 9. tenojutenge na 18 lutego 2014 @ 12:20

  Witam,jestem zainteresowana państwa ofertą,mam 20 lat i jestem studentką,posiadam doświadczenie przy zbiorze truskawek w polsce.Znam język angielski na poziomie intermediate.Jestem do dyspozycji od czerwca do września.Jeżeli będzie taka potrzeba moge wziąć ze sobą więcej ludzi do pracy.

  pozdrawiam

  Tel.697 411 062 oraz e-mail ola.sul@wp.pl

 10. Witam. Jestem zainteresowana pracą przy zbiorach na lato 2014 wraz z moim bratem i kolegą. Jesteśmy studentami drugiego roku i znamy język angielski na poziomie bardzo dobrym. Posiadamy CV, list motywacyjny i referencje jeśli będą potrzebne. Jesteśmy do dyspozycji od końca maja. Czekamy na pozytywną odpowiedź. Do usłyszenia :)

 11. Witam
  Jestem studentem, poszukuje pracy przy zbiorach za granicą.
  Chcę zarobić na rozpoczęci kolejnego etapu studiów dla tego bardzo zależy mi na tej pracy.
  Mam 22 lata, jestem pracowity, dobra sprawność fizyczna, bez nałogów.
  Posiadam doświadczenie przy pracy fizycznej. Pracowałem w rozlewni wód mineralnych, jako pomocnik stolarza, jako monter kanałów wentylacyjnych oraz kierowca/magazynier.
  Jestem dyspozycyjny od 16.06.2014 r. do 24.08.2014 r.
  Znam język angielski na poziomie komunikatywnym .
  Tel. kontaktowy 605052733 / 535245041, e-mail arek_55@interia.pl bardzo proszę o kontakt
  Pozdrawiam serdecznie.
  Arkadiusz

 12. witam jestem zaitersowany praca, marekciesla94@gmail.com

 13. justyna94 na 19 lutego 2014 @ 21:50

  Dzien dobry. Bardzo chetnie podejme prace przy zbiorach. Biegle posluguje sie jesykiem angielskim, posiadam doswiadczenie, prawojazdy kategorii B oraz jestem zmotywowana i zdeterminowana. Prosze o kontakt: j.kozlecka94@gmail.com lub tel.kom. 600306006. Z gory dziekuje za odpowiedz.

 14. Martusia27 na 20 lutego 2014 @ 09:54

  Witam,
  Ja (27lat) i moja koleżanka (32lata) jesteśmy zainteresowane praca przy zbiorach. Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji. Jesteśmy rzetelne, sumienne, odpowiedzialne, punktualne i nie boimy się ciężkiej pracy. Jesteśmy osobami nie palącymi i nie pijącymi.
  Pozdrawiam

  monika.cygan@interia.eu
  martini_piccolo1@wp.pl

 15. witam jesteśmy maturzystami tegorocznymi grupa 4 osobowa ( 2 maturzyści i 2 studenci ) jesteśmy zainteresowani ofertą , proszę o kontakt lennon1@o2.pl

 16. daniel_43 na 24 lutego 2014 @ 15:17

  Witam Serdecznie. W związku z zamieszczonym ogłoszeniem jestem zainteresowany podjęcia pracy.Mam 20 lat i jestem tegorocznym maturzystą i aktualnie poszukuję pracy przy zbiorach za granicą.Mam dobrą kondycję fizyczną, nie mam nałogów oraz znam angielski z stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat. B.
  Tel. kontaktowy 536995715 email: daniel_43@interia.pl

 17. Witam,
  Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy. Na codzien studiuje w Stanach Zjednoczonych Ameryki Polnocnej, wiec znajomosc jezyka angielskiego nie stanowi dla mnie problem(posiadam certyfikat Toefl). Mam doswiadczenie w pracy jako kelner oraz asystent kelnera. Pracowalem juz w Norwegi przy malowaniu domkow oraz z prac sezonowych we francji przy zbiorach. Jesli oferta przewiduje zatrudnienie wiecej niz jedna osobe mam dwoch przyjaciol ktorzy maja takie same doswiadczenie,takze z perfekcyjna znajomoscia angielskiego. Posiadamy prawojazdy kategori B oraz wlasny samochod Moj email to jan-strzelecki@wp.pl
  My name is Jan and I am interested in your job offer. Daily I am studying in United States of North America. I am dwelling with English in school and in daily life so it is not a problem for me. I had been working previously as a waiter and waiter’s assistant. Also I have experience in Norway where I have worked on construction side in painting houses. I used to go to France for seasonal work (harvest). If your offer deals with more than one person I have got two friends with similar work experience and perfect English knowledge. Hope to have back hearings from you. My e-mail is jan-strzelecki@wp.pl

  Sincerely,

  Jan

 18. Witam,
  Wraz z trójką przyjaciół jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy tegorocznymi maturzystami, którym nie jest obca praca po kilkanaście godzin. Każde z nas ma już zdobyte doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach ( gastronomia,instruktor narciarstwa,opieka nad dziećmi). Jesteśmy cierpliwymi osobami,sumiennymi i rzetelnymi, ale przede wszystkim otwartymi. Język angielski na poziomi zaawansowanym bez problemów przy komunikacji.Dodatkowo wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B.
  Jeśli byłaby możliwość jesteśmy w stanie zebrać więcej chętnych do pracy.
  Mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku.
  Oto e-mail kontaktowy: jagodaok@aol.pl
  Pozdrawiam,
  Jagoda

 19. Dzień dobry!
  Mam na imię Sebastian, bardzo mi zależy, na podjęciu tej pracy.
  Mam 22 lata oraz bardzo dobrą kondycję. Mam spore doświadczenie w zbiorach truskawek, pracowałem już zarówna w Niemczech jak i Holandii.
  Znam język angielski, pozdrawiam.
  795-769-761 Sebastian
  sebavip17@poczta.fm

 20. Witam,

  W odpowiedzi na Pańska oferte chcielibyśmy zgłosić nasza kandydaturę. Jesteśmy parą studentów, mamy 20 lat, znamy język angielski na bardzo dobrym poziomie. Kontakt: anitagrzegorz939@gmail.com

  Pozdrawiamy

 21. Witam,
  jestem zainteresowana ofertą, posiadam doświadczenie w zbiorze truskawek zdobyte na holenderskiej plantacji w Polsce. Proszę o kontakt: lusia_04@wp.pl

 22. PrzemekMarlena na 2 marca 2014 @ 19:11

  Witam,jesteśmy młodą parą.Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Chcielibyśmy zapytać o terminy wyjazdów.Prosimy o kontakt na adres e-mail przemyslaw.adamowicz@onet.eu

 23. Witam,
  Jesteśmy młodymi , zdeterminowanymi ludzmi (tegoroczna maturzystka, student informatyki ). Zależy nam bardzo na podjęciu wyżej przedstawionej pracy. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym, posiadamy umiejętności pracy w grupie , cechuje nas wysoka kultura osobista. Nie straszna nam praca polowa , ponieważ w okresie letnim wielokrotnie takiej doświadczaliśmy. PROSZĘ O KONTAKT kasiula.26@autograf.pl

 24. matteusz18 na 14 marca 2014 @ 15:37

  Witam . Wraz z grupą znajomych(19-20lat) poszukujemy jakiejś pracy za granicą na okres wakacji . Kazdy z nas miał już styczność z ciężką pracą . Znajomość języków obcych w miare komunikatywna . Jesteśmy uczniami trzeciej klasy technikum . Proszę o kontakt 507985509
  e-mail : mateoo2408@wp.pl

 25. SebastianFilip na 21 marca 2014 @ 22:47

  Witam. Wraz z kolegą kończymy w tym roku technikum. (20 lat) Poszukujemy pracy by dobrze wystartowac w dorosłe życie. Jesteśmy skrupulatni, pracowici i ambitni. Znajomość jezyków obcych w stopniu podstawowym/zaawansowanym. Pracowalismy jakis czas przy zbiorach w polsce, regularnie pracujemy dorywczo. Proszę o kontakt poprzez mój profil bądź na Emaila: SebastianFilipNecel@wp.pl

  Dziękuję. Pozdrawiam Sebastian

 26. Pawel93G na 22 marca 2014 @ 13:31

  Witam,

  Jesteśmy z kolegą studentami zainteresowanymi podjęciem u Państwa pracy. Mamy po 21 lat. Możemy pracować od lipca do połowy sierpnia.Nie boimy się ciężkiej pracy,jesteśmy sprawni fizycznie, posiadamy znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, nie mamy nałogów, cechuje nas wysoka kultura osobista. Mamy doświadczenie przy pracy fizycznej w Wielkiej Brytanii, w gastronomii, na budowie oraz w rolnictwie.

  Czekamy na kontakt.
  paw.golos@gmail.com

 27. bad.boy1234 na 22 marca 2014 @ 15:14

  Witam. Jestem zainteresowany oferta. Posiadam wieloletnie doswiadczenie . Pracowalem rok przy zbiorach w Angli i przy innych pracach ponad 3 lata w Belgii. Jestem gotowy do podjecia pracy od razu. Jestem zdrowy i w dobrej kondycji fizycznej. Jestem odporny na temperatury i zjawiska atmosferyczne. Jestem osoba pracowita, sumienna.

  Kontakt poprzez email: bad.boy1234@wp.pl lub numer tel. 796651043.

 28. Gracjan636 na 23 marca 2014 @ 08:48

  Witam mam na imnie Gracjan mam 28 lat i jestem bardzo zainteresowany panstwa ofertom znam bardzo dobrze jezyk Angielski i mam doswiatczenie jestem osobom sprawnom fizycznie bez nałogòw nie karany prosze o kontakt na e-mail majewski636@gmail lub 507640264

 29. przemyslaw95 na 24 marca 2014 @ 11:47

  Witam. Mam 19 lat i jestem bardzo sprawny fizycznie. Dodatkowo bardzo dobrze znam język angielski,posiadam prawo jazdy kat B i pracowałem już przy zbiorach owoców miękkich.

  proszę o kontakt pod numerem telefonu : 696 061 334

  lub na adres e-mail: przemyslaw2695@gmail.com

 30. Witam
  Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.
  Obaj mamy 19 lat. Jesteśmy do dyspozycji od czerwca do września.
  Jesteśmy pracowici, sprawni, komunikatywni i zmotywowani do pracy.
  Mamy doświadczenie w zbiorach owoców miękkich.
  Znamy język angielski na poziomie średnim oraz niemiecki na poziomie podstawowym.
  Posiadam również prawo jazdy kat. B

  Proszę o pilny kontakt tel. 883 866 787
  email. pmach1995@gmail.com

  Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź.

 31. remigiusz-sikorski@wp.pl na 25 marca 2014 @ 14:04

  Witam jestem zainteresowany praca przy zbiorach mam 23 lata pracowalem w szwecji przy zbiorach truskawek co roku w okolicach nyshopingu wiem na jakiej zasadzie dziala cały sezon przy zbiorach truskawek pracowałem na podobnych warunkach i w tych samych godzinach pracy jezdzilem na zbiory przez 5 lat jestem zainteresowany oferta pracy posiadam prawo jazdy kat.b
  moj numer telefonu 607 689 692
  email.remigiusz-sikorski@wp.pl

 32. lukaszsikorski020@wp.pl na 25 marca 2014 @ 19:41

  witam serdecznie jestem zainteresowany oferta pracy posiadam doswiadczenie przy zbiorach truskawki malin i szparagów jestem osoba bez nałogów posiadam wlasny samocho i prawa jazdy kat b pracowałem w szwecji (nykoping)przy zbiorach truskawek pracowalem w niemczech oraz w holandii przy zbiorach szparagów jak i rowniez przy zbiorach pomidorów i truskawek
  nr tel.726 832 296
  email lukaszsikorski020@wp.pl
  mile widziana jakakolwiek odp.
  Pozdrwiam.

 33. Witam,
  jestem 21 – letnią studentką i wraz z dwoma koleżankami szukamy pracy na wakacje od lipca. Jesteśmy bardzo zainteresowane.
  kontakt : kasia_lisowska@poczta.onet.eu

 34. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam doświadczenie przy pracy w zbiorach
  Kontakt e-mail krizz215@wp.pl
  nr tel 723711574

 35. Witam, wraz z dwoma koleżankami jesteśmy zainteresowane pańskim ogłoszeniem. Jesteśmy wytrzymałe fizycznie i mamy doświadczenie w zbieraniu owoców i warzyw. Znamy język angielski, a jedna z nas przebywała w Szwecji rok i studiuje skandynawistykę, także potrafi porozumieć się w języku szwedzkim. kontakt email: renataswidwa@gmail.com

 36. Witam
  Jestem czlowiekiem o wysokiej kulturze osobistej
  Zdyscypinowanym i pracowitym posiadam duże doswiadczenie w podobnych pracach
  Potrafię sie porozumieć w jezyku Angielskim niemieckim i niderlandzkim
  Jesli jest jeszcze możliwość prosze o odpowiedź matej25@amorki.pl
  Pozdrawiam

 37. Witam,
  Jestem tegoroczną maturzystką wraz z przyjaciółką poszukujemy pracy i jesteśmy zainteresowane Państwa propozycją. Pracę mogłybyśmy zacząć od lipca.
  Kontakt : Julka_xx@wp.pl

 38. Witam :)
  3 młodych, silnych, sprawnych fizycznie, wytrzymałych i chętnych do pracy mężczyzn bardzo zainteresowanych ofertą Pracy.
  obowiązkowi, bezkonfliktowi, zdyscyplinowani.
  J. Angielski na poziomie komunikatywnym z dużą chęcią do pracy.
  Wszyscy prawo jazdy kat. B i duża chęc do pracy w kazdych warunkach.

  Proszę o kontakt zwrotny na adres e-mail: cajron13@onet.pl lub telefoniczny 791 705 260.
  Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

 39. Witam,
  jestesmy para 29 ta 36 lat , posiadamy vlasny samochod, czynny visa Shengen, mieczkamy v Ukraine, zname jensik angielski, gotowe do prace przy zbiorach na czerwec- liepec 2014, co roku przychodza do Szwecji zbierac jagody s mieciaca serpnnia.

  Kontakt z nami Rost.fin2009@bigmir.net
  +38 098 487 57 88

 40. Witam
  Mam 19 lat, jestem tegorocznym maturzystą. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem sprawny fizycznie, wytrzymały. Język angielski komunikatywny. Posiadam prawo jazdy kat. B.
  Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 537470580 bądź adres e- mail lykan3@o2.pl.
  Dziękuję.

 41. Jesteśmy 5 osobową grupą studentów, szukamy pracy w Szwecji na okres 3 miesięcy, od lipca do września przy zbiorze owoców. Wszyscy są gotowi do ciężkiej pracy i mamy doświadczenie przy zbiorach z wcześniejszych lat. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Proszę o kontakt: 794239688 lub sirkulesza@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.