Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Holandia praca bez języka holenderskiego w szklarni przy zbiorze warzyw

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Holandia
  • Lista: 2 września 2013 21:01

Holenderska szklarnia rekrutuje na pracowników fizycznych do zbioru warzyw. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Wymagane doświadczenie.

Stanowisko: pracownik szklarni

Zadania: wszelkie związane z pielęgnowaniem i zbiorem warzyw szklarniowych oraz wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy w szklarni przy warzywach

Oferta:

  • Opiekę polskiego rezydenta
  • satysfakcjonującą płacę
  • zakwaterowanie
  • zatrudnienie bezpośrednio u Niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV na adres: halama.a@personalpartners.pl

źródło: http://sezonowa.pracabc.pl/oferty/oferta-pracy-w-holandii-pracownik-szklarni-bez-znajomosci-jezyka-holenderskiego/

ID Ogłoszenia: 1425224f5d673378

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Holandia praca bez języka holenderskiego w szklarni przy zbiorze warzyw”

  1. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.