Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Holandia praca fizyczna przy pomidorach w szklarni od zaraz – Rotterdam

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: okolice Rotterdamu
  • Lista: 14 sierpnia 2013 19:58

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy OD ZARAZ związanej z uprawą pomidorów szklarniowych. Fizyczna praca W Holandii w Rotterdamie już  od 17.08.

Stanowisko: Praca przy pomidorach w szklarni
Miejsce pracy: okolice Rotterdamu

Zadania:
Do zadań osób które podejmą się wykonywania tej pracy należeć będzie wykonywanie prac związanych z uprawą szklarniowych pomidorów.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy od 17.08
  • dobrą sprawność fizyczną
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • ok 40-50 godzinny tydzień pracy
  • opiekę polskiego rezydenta
  • dojazd do pracy na terenie Holandii
  • Zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • co tygodniowe wynagrodzenie
  • pracę na warunkach holenderskich
  • legalne zatrudnienie

Dodatkowe informacje:
Jeżeli zechcą Państwo przyjechać do pracy w parach lub grupach pracodawca NIE gwarantuje wspólnej pracy lub zamieszkania

Aplikacja:
prosimy o wypełnienie formularza na stronie aldora, podając numer ref zgłoszenia: p/2013 ORAZ
Prosimy o przesłanie następujących dokumentów na adres: info@aldora.com.pl:
skan dowodu lub paszportu
Kopię SOFI /BSN jeżeli pracowali już państwo na terenie Holandii
źródłohttp://www.praca4u.net/osoby-do-szklarni-z-pomidorami-od-1908-id189702.html

ID Ogłoszenia: 337520b882936452

Linki Sponsorowane

3 Odpowiedzi na “Holandia praca fizyczna przy pomidorach w szklarni od zaraz – Rotterdam”

  1. Jesteśmy zainteresowani ja i mój kolega pracowaliśmy przy warzywach w chłodnictwie czekamy na waszą odpowiedz tel. 724 738 349 .

  2. Jestem zainteresowany oferowaną pracą
    Skończyłem Technikum Ogrodnicze na pod budowie Zasadniczej Szkoły Ogrodniczej
    pracowałem w zawodzie
    jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy i sumiennym pracownikiem
    proszę o kontakt
    tel. 514407854
    e-mail lenin264@gmail.com

  3. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.