Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Holandia praca przy zbiorach truskawek w szklarni Bemmel bez języka 2015

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Bemmel
  • Lista: 16 marca 2015 02:46

Poszukujemy pracowników przy zbiorach truskawek uprawianych w szklarni. Praca w Holandii w mieście Bemmel bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach truskawek
Lokalizacja: Holandia, Bemmel
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 20

Zadania:
Jest to prosta praca polegająca na zbiorze truskawek i układaniu ich w skrzynki.

Wymagania:
- dostosowanie się do rytmu pracy i konieczności wyrobienia normy dziennej
- wcześniejsze prace w szklarni przy zbiorach truskawek
- dokładność, zaangażowanie, samodzielność
- szybkość przystosowania się do nowego miejsca
- podstawy języka niemieckiego bądź angielskiego
- bez problemów zdrowotnych
- sprawne dłonie

Oferujemy:
- legalną prace dla 20 osób
- pracodawca oferuje programy lojalnościowe
- transport z Polski do Holandii
- codzienne dojazdy do miejsca pracy
- zakwaterowanie wraz z ubezpieczeniem
- pomoc przy kwestiach związanych w administracją
- pomoc opiekunów

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-szklarni-truskawki-h187.html#30

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-truskawek-w-szklarni-bemmel/

ID Ogłoszenia: 19655063f26cd8c4

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Holandia praca przy zbiorach truskawek w szklarni Bemmel bez języka 2015”

  1. nataljax3 na 18 marca 2015 @ 19:26

    Witam. Razem z partnerem jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą.Jesteśmy młodzi(19 i 20 lat), odpowiedzialni, energiczni i mieliśmy już do czynienia ze zbiorami. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Prace możemy podjąć od początku czerwca do końca sierpnia. Kontakt: 604817157. Pozdrawiamy :)

  2. Witam. Wraz z moją dziewczyną (oboje lat 19) jesteśmy uczniami trzeciej klasy technikum. Jesteśmy zdrowi, chętni do pracy, komunikatywni, znamy język angielski i niemiecki również w stopniu komunikatywnym, posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy odpowiedzialni i ambitni. Oczywiście jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą.
    W razie zainteresowania proszę o kontakt, a wyślę CV

    Tel: 885-350-210
    E-mail: enesk@gazeta.pl
    Pozdrawiamy

  3. Witam. Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą i gotowi do wyjazdu od zaraz.

    Tel: 731766616
    e-mail: bartosz.iglinski@o2.pl

    Z góry dziękuję za kontakt. Pozdrawiam Bartosz.

  4. Witam, jeżeli oferta pracy nadal jest aktualna byłbym zainteresowany.
    Mam 18 lat aktualnie w Polsce, a przez ostatnie 9 mieszkałem w Irlandii wiec język Angielski mam na 100% z czego troche niemieckiego. proszę o kontakt

    Tel: 514-178-534
    E-mail: oktawiuszdobies100@gmail.com
    Z góry pozdrawiam i dziękuje.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.