Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Holandia praca przy zbiorze pieczarek od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Marum
  • Lista: 26 września 2013 20:35

Pilnie poszukiwany pracownik fizyczny w rolnictwie w Marum. Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii przy zbiorze pieczarek od zaraz, bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek

Miejsce: Marum,

Pensja: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca w rolnictwie polegająca na zbiorze pieczarek

Wymagania:

  • koniecznym warunkiem jakiego oczekujemy od kandydatów jest posiadanie doświadczenia
  • Możliwość do podpisania dokumentów w Łodzi.
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego na poziomie dobrym
  • posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • pomoc przy przejeździe do Holandii
  • umowa tymczasowa

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV (w tytule prosimy wpisać: ‘Pieczarki’) na adres:
rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-pieczarek-apt-nr-5612-id193361.html

ID Ogłoszenia: 814524477b3ba2b8

Linki Sponsorowane

3 Odpowiedzi na “Holandia praca przy zbiorze pieczarek od zaraz bez znajomości języka”

  1. Emeryt lat 49, dobrej kondycji fizycznej. Jestem zainteresowany pracą od zaraz po wcześniejszym uzgodnieniu warunków

  2. Witam jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt telefoniczny lub E-mail .

    Telefon:+48 509 637 214
    E-mail: bulicz19@gmail.com

  3. wraz z mezem jestesmy bardzo zainteresowani. lubimy prace w gospodarstwie i mamy w tym kierunku praktyke. prosze o kontakt 692696126 e-mail malgorzatastachura@onet.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.