Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

9.08 euro/h  €

Holandia praca sezonowa przy zbiorach pomidorów w szklarni Aarle Rixtel

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Aarle Rixtel
  • Lista: 30 października 2014 21:41

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni. Zatrudnienie w Aarle Rixtel przy pakowaniu bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Aarle Rixtel
Wynagrodzenie: 9.08 euro/h
Numer referencyjny: H/130

Zadania:
Praca odbywa się w szklarni i polega na pielęgnowaniu pomidorów oraz zbiorze tych dojrzałych. Pracownik zajmuje się też pakowaniem warzyw.

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
- doświadczenie przy zbiorach pomidorów będzie dodatkowym atutem
- kobiety są mile widziane
- umiejętność dostosowania się do pracy na różnych stanowiskach
- od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności i zaangażowania
- dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym zespole
- zatrudnienie sezonowe
- brygadzistom oferujemy szkolenia
- bonusy i programy lojalnościowe zapewniamy pracownikom
- przyjazną i pomocną załogę
- zdobycie nowych umiejętności

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-szklarni-pomidory-h130.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230iga/

ID Ogłoszenia: 4185452a6b6e93d1

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Holandia praca sezonowa przy zbiorach pomidorów w szklarni Aarle Rixtel”

  1. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.