do ustalenia  €

Holandia praca sezonowa w sadzie przy zbiorach jabłek i gruszek Emmeloord

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Emmeloord
  • Lista: 4 sierpnia 2014 14:18

Sadownik z Emmeloord od zaraz szuka pracowników fizycznych do pracy w Holandii. Oferta przy zbiorach owoców twardych z drzew i tych opadłych na ziemię. Zatrudnienie od 25 sierpnia na czas 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru
Lokalizacja: Holandia, Emmeloord
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- zbiór jabłek i gruszek z sadu
- wstępna selekcja owoców
- wkładanie zbioru do skrzynek

Wymagania:
- doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- dobra znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego
- chęć do wyjazdu za granicę na okres 6 tygodni
- brak przeciwwskazań od lekarza
- osoba zdrowa, z witalnością życiową

Oferujemy:
- legalna pracę od zaraz
- zapewniamy wypłatę co tydzień
- ubezpieczenie da każdego pracownika
- oferujemy darmowy dojazd do miejsca pracy
- na miejscu są dostępni polscy opiekunowie
- dla potrzebujących mamy zapewnione zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: workcentre.com.pl

Źródło:

ID Ogłoszenia: 66453df7aba4b96a

3 Odpowiedzi na “Holandia praca sezonowa w sadzie przy zbiorach jabłek i gruszek Emmeloord”

  1. witam jestem zainteresowany propozycja pracy w cholandi przy zbiorach gruszek,organizacja pracy na dobrym poziomie plus dobra motywacja pracy i do zycia i do tego zeby zyc przyzwoicie i na pewnym poziomie,jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym,wiek36 tel.48739510985

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Jestem osobą młodą, rzetelną, pracowitą i odpowiedzialną, szybko nawiązuję kontakty w grupie. Nie przeszkadzają mi żadne warunki pogodowe do pracy. Angielski na bardzo dobrym poziomie. Posiadam prawo jazdy kat. B.
    Bardzo proszę o kontakt:
    tel. 533940123
    E-mail: robsko23@gmail.com
    Pozdrawiam

  3. Witam serdecznie, jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem pracowity i zdyscyplinowany. Język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt na numer 605-231-686. Pozdrawiam Jarek.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.