Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

akordowe 11500-16000 DKK brutto  €

Leśnictwo oferta sezonowej pracy w Danii bez języka od zaraz Jutlandia

  • Kraj: Denmark
  • Miasto: Jutlandia
  • Lista: 8 marca 2016 22:23

Zatrudnienie sezonowe w Jutlandii dla Polaków w charakterze pracownika fizycznego bez znajomości języka duńskiego. Praca w Dania od zaraz na terenie szkółki leśnej przy sadzeniu drzewek.

Stanowisko: pracownik szkółki leśnej
Lokalizacja: Dania, Jutlandia
Wynagrodzenie: akordowe 11500-16000 DKK brutto

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku będzie się zajmować: sadzeniem drzewek, ich pieleniem, nawadnianiem, nawożeniem, wycinką choinek, drobnymi pracami budowlanymi, itp.

Wymagania:
- wytrzymałość fizyczna
- bardzo dobre zdrowie
- sprawne dłonie
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- chętnie zatrudniamy osoby z doświadczeniem
- pozostanie na miejscu na minimum miesiąc
- szybkie wykonywanie zadań
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- samodzielne wykonywanie zlecanych czynności

Oferujemy:
- sprawdzonym pracownikom zaoferujemy stałe zatrudnienie
- start już od zaraz
- płatne miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
- pomoc w pierwszych dniach
- wsparcie polskiego opiekuna
- odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Należy przesłać CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: rekrutacja@polandforest.dk
Możliwość odwiedzenia strony na Facebooku: facebook.com/PFServicesAPS/

Źródło:

ID Ogłoszenia: 53956df4953e6133

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.