Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Niemcy praca bez języka dla kobiet przy zbiorach porzeczek, truskawek

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Rheine
  • Lista: 3 lipca 2014 22:11

Plantacja z Rheine poszukuje chętnych 8 kobiet do zbierania, pakowania porzeczek i truskawek. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla pracowników sezonowych.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Lokalizacja: Niemcy, Rheine

Zarobki: na akord, pracodawca płaci 2 euro za kilogram zebranych owoców

Liczba wakatów: 8

Zadania:

  • Praca na plantacji z truskawkami oraz porzeczkami
  • Obowiązkiem będzie zbieranie owoców, sortowanie i pakowanie.

Oczekiwania:

  • zatrudnienie dla kobiet
  • gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na 6 tygodni
  • poszukiwane studentki lub osoby które nie podejmowały zatrudnienia w tym roku ani nie są zarejestrowane jako bezrobotne
  • kandydaci ubiegający się o to stanowisko muszą przedstawić dokumenty: potwierdzenie z UP o nie zarejestrowaniu oraz z ZUS o tym, iż w tym roku nie pobierały żadnych świadczeń, dodatkowo wymagane jest zaświadczenie ze szkoły o tym iż kandydat w chwili obecnej uczy się lub studiuje

Oferta:

  • zatrudnienie na czas 6 tygodni
  • zarobki w wysokości 2 euro za zebrany kilogram owoców
  • zapewniony jest płatny nocleg, koszt jaki ponosi pracownik to 1,50 euro za noc

Aplikacja:
Chętne panie prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres: info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/8-pan-do-prac-sezonowych-zbieranie-porzeczek-truskawek-id229834.html

ID Ogłoszenia: 87053b5c1aedbfc3

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Niemcy praca bez języka dla kobiet przy zbiorach porzeczek, truskawek”

  1. Dzien Dobry jestem zainteresowany propozycja pracy,mam na imie Daniel, pracowalem juz przy tego typy prac polowych w norwegii,posiadam doswiadczenie i dobre zdrowie,jezyk niemiecki i norweski w stopniu komunikatywnym.organizacja pracy na dobrym poziomie.Obecnie przebywam w polsce mam 36 lat i jestem zonaty z wyksztalcenia jestem technikiem.Tel.48739510985

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.