Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

akord €

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Jülich-Broich

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Jülich-Broich
  • Lista: 22 kwietnia 2016 20:29

Gospodarstwo uprawowe z Jülich-Broich zatrudni osoby przy zbiorach truskawek. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce zatrudnienia: Jülich-Broich.

Wynagrodzenie: akord.

Długość umowy: 6-10 tygodni.

Opis stanowiska:
pracownik będzie zajmował się zbieraniem truskawek na polu lub w tunelu foliowym.

Oczekiwania wobec pracownika:

  • praca dla studentów i gospodyń domowych;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy fizycznej;
  • sumienność i dokładność;
  • odpowiedzialność;
  • możliwość wyjazdu do Niemiec we własnym zakresie;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Zapewniamy:

  • opieka medyczna w razie potrzeby;
  • zakwaterowanie płatne;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • legalne warunki pracy;
  • możliwość zatrudnienia bez znajomości języka i doświadczenia.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić pod numer telefonu: 0049 2461 406 74 70 w godzinach 7.30-17.00.

Można również aplikować mailowo: praca@truskawki24.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2016-zbiory-truskawek-bez-jezyka-julich-broich/

ID Ogłoszenia: 439571a7e2b88e35

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.