Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Niemcy praca w szklarni przy zbiorach, uprawie warzyw Berlin bez doświadczenia

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 3 października 2013 22:56

Szklarnia z Berlina poszukuje pracowników fizycznych. Możliwość sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach, uprawie warzyw szklarniowych dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy

Miejsce: Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Praca sezonowa- czas 3 miesiące

Zadania:

  • Praca będzie polegać na wykonywaniu zadań w szklarni skupiających się wokół uprawy warzyw.
  • Zadaniami pracowników będzie pielęgnowanie i zbieranie warzyw oraz wykonywanie innych prac pomocniczych zleconych przez pracodawcę

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu do pracy na 3 miesiące
  • Mile widziane będzie doświadczenie we wcześniejszej pracy przy zbiorach oraz posiadanie statusu ucznia lub studenta

Oferta:

  • zagwarantowana pomoc przy wyjeździe do pracy, zorganizowaniu ubezpieczenia, lokalnych przejazdów oraz lokum

Aplikacja:

  • Aplikację prosimy przesłać na adres: agnieszka@ewfpraca.eu
  • z dopiskiem:NIEM/PDZ/2013.

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-w-szklarni-przy-uprawie-warzyw-berlin/

ID Ogłoszenia: 651524d36024d664

Linki Sponsorowane

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca w szklarni przy zbiorach, uprawie warzyw Berlin bez doświadczenia”

  1. Emeryt, lat 49, dobrej kondycji fizycznej. Jestem zainteresowany podjęciem pracy

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą nawet od zaraz.
    Spełniam wszystkie wymagania.
    Proszę o kontakt :
    Telefon: +48 517 672 034
    E-mail: kapral112@buziaczek.pl

  3. jestem zainteresowana oferta,pracowałam już przy zbiorach warzyw i owocow oraz sadzonkach we francji i we Włoszech.Prosze o kontakt ze mna 691585624

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.