Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

136 NOK/h brutto  €

Norwegia praca w szklarni przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Hønefoss

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Hønefoss
  • Lista: 24 sierpnia 2014 17:18

Szukamy od zaraz 5 osób bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Oferta z Hønefoss przy zbiorach warzyw w szklarni. Zatrudnienie od września na 5 tygodni.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy do zbioru
Lokalizacja: Norwegia, Hønefoss
Wynagrodzenie: 136 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbieranie warzyw oraz sortowanie i wkładanie ich do skrzynek. Praca odbywa się w szklarni.

Wymagania:
- dobra kondycja i zdrowie
- doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
- możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
- posiadanie ważnej legitymacji studenckiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- zapewniamy bezpłatne miejsce noclegowe
- legalną pracę na norweskich warunkach
- terminowe wypłaty realizowane co tydzień
- pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-zbiory-warzyw-w-szklarni-bez-znajomosci-jezyka-honefoss-wrzesien-2014/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.

Administracja

ID Ogłoszenia: 43553fa0d23b5366

Linki Sponsorowane

5 Odpowiedzi na “Norwegia praca w szklarni przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Hønefoss”

  1. Witam jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu ,prosiłbym o kontakt szczegółowy.

  2. kinguska1211 na 26 sierpnia 2014 @ 11:14

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  3. pogodny1989 na 10 września 2014 @ 15:09

    witam serdecznie,ja wraz z moimi przyjciółmi tworzymy brygade 4 osobowa gotowa do podjecia pracy od zaraz.Posiadamy doswiadczenie przy zbiorach w szklarni.Jestesmy mlodymi silnymi i zmotywowanymi mezczyznami w przedziale wiekowym 25-27lat.Mozliwosc wyjazdu od zaraz.Wiecej informacji mozemy udzielic telefonicznie pod numerami 607809509 Tomasz 667490603 Mateusz badz droga mailowa pod adresem:pogodny@onet.eu.

    Pozdrawiamy

  4. Witam.

    Jestem zainteresowany waszą ofertą. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy (miedzy narodowy). Mam 18 lat ( jestem w trakcie robienia kursu metodą TIG). Nie straszna mi praca po kilkanaście godzin. Wytrwale znoszę pracę wysiłkową. Znajomość języka Angielskie podstawowy. Mój Numer 889354762 lub e-mail juszca@poczta.fm

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.