Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

stawka wiekowa od 7,22 euro/h €

Od zaraz dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorków dla studentów Venlo

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Venlo
  • Lista: 28 maja 2014 21:15

Zatrudnimy od zaraz studentów do pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów koktajlowych. Oferta z Venlo dla osób bez doświadczenia i ze znajomością języka. Zatrudnienie na okres ok. 10 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: stawka wiekowa od 7,22 euro/h

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za zbiór pomidorków oraz za takie prace jak sortowanie warzyw. Zatrudnienie bez doświadczenia.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź holenderskiego na poziomie komunikatywnym
- aktualne prawo jazdy na samochód osobowy mile widziane
- doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- możliwość wyjazdu za granicę na okres 10 tygodni
- chęć do pracy

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
- legalną pracę od zaraz
- pomoc przy wypełnianiu formalności
- miejsce zamieszkania w cenie 75 euro/ tydzień
- dla chętnych możliwy transport z Polski do Holandii
- zapewniamy codzienny transport do miejsca zatrudnienia
- płacę wiekową od 7,22 euro/h
- 38 godzinny tydzień pracy
- ubezpieczenie płatne 21,50 euro tygodniowo

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: cosmoworker.264551@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-mlodych-przy-pomidorkach-koktajlowych-id221618.html

ID Ogłoszenia: 684538642d189795

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Holandii przy zbiorach pomidorków dla studentów Venlo”

  1. kinguska1211 na 29 maja 2014 @ 10:27

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 789-120-381. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. Witam
    Jesteśmy małżeństwem z córką 19 lat i interesuje nas Państwa oferta wyjazdu do pracy za granicę. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i sumienni. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach (Francja, gospodarstwo rolne w Polsce), okres w który moglibyśmy wyjechać to lipiec-sierpień-wrzesień., gdyż córka jest studentką.Wszczscy posiadamy prawo jazdy kat. B i dysponujemy samochodem. Znajomość angielskiego córki biegła, moja i żony poziom początkujący. Bardzo zależy nam na pracy proszę o kontakt sztarszy@gmail.com
    Pozdrawiamy

  3. Witam ,
    jestem wraz z trójką moich znajomych zainteresowana Państwa ofertą, jesteśmy studentami z doświadczeniem w pracy przy zbiorach owoców miękkich jak i warzyw(ogórków), mamy chęć i silną motywację do pracy , okres w którym moglibyśmy podjąć pracę to początek lipca do końca września . Proszę o kontakt florgha@poczta.fm
    Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel.786917054 e-mail.marcin-galicki123@wp.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.