Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

8,50-10 euro/h  €

Od zaraz praca Niemcy bez języka dla par przy zbiorach szparagów Duisburg

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Duisburg
  • Lista: 9 czerwca 2014 21:11

Szukamy od zaraz 6 osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Duisburga dla par przy zbiorach szparagów i pakowaniu. Zatrudnienie już od 18 czerwca na okres 3 miesięcy z zakwaterowaniem w barakach.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Duisburg
Wynagrodzenie: 8,50-10 euro/h

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór szparagów ich sortowaniu i pakowanie. Praca przy pomocy specjalnych narzędzi.

Wymagania:
- dobra sprawność manualna
- szybkość w wykonywaniu zadań
- doświadczenie przy zbiorach
- osoby młode z wigorem
- możliwość wyjazdu na min. 3 miesiące

Oferujemy:
- 3 miesięczny okres zatrudnienia
- dobre wynagrodzenie
- zakwaterowanie bezpłatne w barakach
- pracę dla par
- transport z Warszawy w dniu 17 czerwca o godz. 7:oo

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pomocą strony: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/niemcy-praca-zbiory-przy-szparagach-od-zaraz-w-duisburg-na-3-miesiece/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID Ogłoszenia: 256539600730c402

Linki Sponsorowane

8 Odpowiedzi na “Od zaraz praca Niemcy bez języka dla par przy zbiorach szparagów Duisburg”

  1. Proszę o kontakt jestem z kobietą zainteresowany tą ofertą pracy dziekujemy tel.661161231 lub E-mail tidusie4@wp.pl dziekujemy

  2. Mateusz Lamcha na 11 czerwca 2014 @ 11:28

    Witam, jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, możemy sami dojechać, ponieważ już przebywamy na terenie Niemiec oraz posiadamy własny samochód. Proszę o kontakt s.rusiecka@gmail.com lub mateuszlamcha@onet.eu lub pod numerem 00 505 996 127

  3. Prosze o kontakt jestem z przyjaciółka bardzo zainteresowana. 690 538 858 Marta i Iwona ( 23 i 36lat) posiadamy doswiadczenie w tego typu pracach

  4. mirek24051991 na 11 czerwca 2014 @ 17:58

    Ja wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem pracy. proszę o kontakt: e-mail: mirek.klich@onet.pl lub tel:667395726

  5. Witam
    Jesteśmy małżeństwem z córką 19 lat i interesuje nas Państwa oferta wyjazdu do pracy za granicę. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i sumienni. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach (Francja, gospodarstwo rolne w Polsce), okres w który moglibyśmy wyjechać to lipiec-sierpień-wrzesień., gdyż córka jest studentką.Wszczscy posiadamy prawo jazdy kat. B i dysponujemy samochodem. Znajomość angielskiego córki biegła, moja i żony poziom początkujący. Bardzo zależy nam na pracy proszę o kontakt sztarszy@gmail.com
    Pozdrawiamy

  6. sneijder20 na 21 czerwca 2014 @ 09:15

    Witam
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem, jesteśmy pracowici, odpowiedzialni i punktualnie, nie obca jest nam ciężka praca. Posiadamy prawo jazdy kat. B
    Zależy nam na tej pracy prosze o kontakt s.wajman17@wp.pl lub 794148031

  7. Mam doświadczenie przy zbiorze szparagów, pracowałem w Niemczech. Pracę podejmę z chęcią choćby od zaraz. Numer kontaktowy: 785969813

  8. Tetiana Chervinka na 1 lipca 2014 @ 06:22

    Witam!
    Jestem zainteresowana ofertą pracy……..prosze o kontakt telefoniczny 537629302

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.