Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Od zaraz praca w Niemczech w Dreźnie dla grupy przy zbiorach malin

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Drezno
  • Lista: 4 sierpnia 2014 14:20

Od zaraz szukamy grupy (4-6 osób) do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach malin. Oferta z Drezna bez doświadczenia. Zatrudnienie na okres 2 miesięcy. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbiór malin. Pracownik będzie również odpowiedzialny za kontrolowanie jakości malin oraz pakowanie żywności.

Wymagania:
- chęć wyjazdu do Niemiec od zaraz
- umiejętność radzenia sobie ze stresem i szybkim tempem pracy
- możliwość wyjazdu za granicę na okres 2 miesięcy
- osoba nie mająca problemów z prawem
- odpowiedzialność, zaradność, zręczność
- podstawy języka niemieckiego przynajmniej u jednej osoby przypadającej na grupę
- zabranie ze sobą pościeli oraz nieprzemakalnego ubioru

Oferujemy:
- legalna pracę od zaraz
- umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- miejsce do spania zapewnione w kontenerach (pobiera się opłatę za media)
- wsparcie polskiego opiekuna w miejscu zatrudnienia
- zapewnimy cotygodniowe wypłaty

Aplikacja:
Chętną grupę prosimy o wysłanie jednego maila zawierającego potrzebną ilość CV dołączoną w załączniku. Zgłoszenie proszę przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com

Źródło:

ID Ogłoszenia: 64653df771317298

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech w Dreźnie dla grupy przy zbiorach malin”

  1. Witam jestem zainteresowany propozycja pracy,oraz wyjazdu w najblizszych dniach,posiadam doswiadczenie w zbiorach,jezyk niemiecki w stopniu komunikatywny,wyksztalcenie srednie.Organizacja plus dobra praca na dobrym poziomie,mam na imie Daniel tel.739510985,dziekuje i czekam na dalsze wskazowki

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.