Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

ok 230-280 GBP netto tygodniowo  €

Oferta pracy w Anglii na plantacji przy zbiorze warzyw pomidorów i cebuli

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Anglia
  • Lista: 9 stycznia 2014 23:00

Plantacja poszukuje pracowników fizycznych do podjęcia sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie przy zbiorze i uprawie pomidorów i cebuli dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorze warzyw

Lokalizacja: Anglia

Zarobki: ok 230-280 GBP netto tygodniowo

Zadania:

  • Praca na farmie przy zborach, pakowaniu, segregowaniu warzyw. Od pracownika wymagać się będzie również sadzenia i pielęgnacji warzyw.
  • Na farmie uprawiane są sałata i cebula.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • Praca na około 2 do 5 miesięcy
  • ok 40 do nawet 70 h pracy w tygodniu
  • zamieszkanie w hostelu na terenie gospodarstwa- koszt pokrywa pracownik w wysokości 30,10 GBP od osoby
  • możliwość skorzystania z opcji ciepłych posiłków koszt 2 GBP
  • dla chętnych możliwość samodzielnego gotowania, na terenie hostelu znajduje się kuchnia do dyspozycji pracowników
  • Wynagrodzenie naliczane na akord od ilości wykonanej pracy.
  • Wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień

Każdy pracownik jest zobowiązany do umieszczenia depozytu w wysokości 100 GBP- pieniądze te zwracane są z ostatnią wypłatą.

[rekrutacja zakończona]

Aplikacja:
Poprzez stronę:

ID Ogłoszenia: 3752cea17e5abff

Linki Sponsorowane

10 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Anglii na plantacji przy zbiorze warzyw pomidorów i cebuli”

  1. pietruszynski na 4 lutego 2014 @ 21:51

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany pracą . Języka nie znam, ale jestem osobą która chętnie się nauczy.
    Jeśli odpowiada Państwu moja osoba proszę o kontakt.726734505

  2. Moniczzka na 6 lutego 2014 @ 13:56

    Witam,
    jestem zainteresowana Państwa oferta pracy przy zbiorze warzyw, posiadam doświadczenie w tej pracy. Bardzo proszę o kontakt ze mną pod nr. tel. 504396062 bądź e-mail: monikaczar5@o2.pl.
    Pozdrawiam

  3. krzysiek25 na 9 lutego 2014 @ 19:31

    witam
    jestem zainteresowany bardzo ta oferta u rolnika przy zbiorach owocow i warzyw,posiadam doze doswiadczenie nabyte za granica w pracach polowych jak i pakowniczo produkcyjnych,znam j.obcy jestem zdecydowany na wyjazd za granice na dlozszy okres czasu.moj nr to +48 733 039 962
    duda_krz@o2.pl

  4. Dzień dobry jestem zainteresowany waszą oferta. Proszę o kontakt darus231@gmail.com

  5. Dzień dobry , razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą .
    Kontakt pola12398@wp.pl 727 375 636

  6. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą mamy 19 lat, jezyk angielski na poziomie średnio-zaawansowanym, bardzo dobra kondycja oraz sprawność fizyczna, brak nałogów. Jesteśmy kulturalnymi osobami, praca w zespole nie jest nam obca. Mamy doświadczenie w zbieraniu owoców. Numer tel kontaktowy: 796 789 904

    Pozdrawiam Kamil :)

  7. witam !
    jesteśmy grupką znajomych i jesteśmy zainteresowani tą ofertą.
    Oto mój email 1bbajka@wp.pl

  8. Mirka1393 na 23 lutego 2014 @ 20:36

    Witam ! jestem zainteresowana pracą razem z kolegą, jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od końca marca. Ja znam język w stopniu komunikatywnym, praca fizyczna nie jest nam obca. Bardzo prosimy o kontakt pod numerem tel : 697-464-010 lub mail : Mirka1393@wp.pl
    Pozdrawiamy

  9. mally1234 na 4 marca 2014 @ 14:52

    Witam serdecznie interesuje mnie wyjazd do pracy . niedawno wrocilem z anglii . jestem osoba pracowita uczciwa i dyspozycyjna . moge podjac sie pracy na caly sezon lub nawet dluzej prosze o kontakt email bordon1993@wp.pl z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

  10. dominiczkamiczka na 16 marca 2014 @ 08:50

    Witam. Jestesmy razem z kolezanka zainteresowane podjęciem pracy. Znamy j.angielski, jestesmy dyspozycyjne od czerwca, posiadamy status ucznia(ukończone 18 lat),prao jazdy kategorii B. Pozdrawiam i proszę o kontakt: e-mail: dominiaaa777@gmail.com oraz nr.tel: 663 372 022

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.