Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Oferta pracy w Holandii przy zbiorze truskawek bez znajomości języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Limburgia
  • Lista: 3 listopada 2013 22:55

Szklarnia z Limburgi zatrudni pracowników przy zbiorach truskawek. Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii przy sortowaniu, pakowaniu od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Termin: od zaraz

Miejsce: Limburgia

Zarobki: informacja na temat zarobków udzielana zostanie telefonicznie

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać truskawki szklarniowe- wiszące. Do obowiązków będzie należało również sortowanie owoców, pakowani oraz przygotowywanie do transportu.
  • Wykonywanie innych prac porządkowych

Wymagamy:

  • koniecznie: doświadczenia we wcześniejszej pracy przy zbiorach
  • posiadanie prawa jazdy
  • samodzielność
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • Dodatkowymi atutami będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz możliwość przyjazdu własnym autem

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasowa
  • pomoc przy organizacji przejazdu oraz zamieszkania

Aplikacja:

Informujemy, iż przed wyjazdem OBOWIĄZKOWO należy stawić się osobiście w naszym biurze które znajduje się w Łodzi. Bez spełnienia tego wymogu nie ma możliwości podjęcia pracy.

Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV z tematem: „Truskawki” na adres:
rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-truskawek-szklarniowych-apt-nr-5612-id197079.html

ID Ogłoszenia: 1255276a330deb17

Linki Sponsorowane

9 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Holandii przy zbiorze truskawek bez znajomości języka”

  1. Witam
    Jesteśmy zainteresowani tą ofertą, mam 22 lata posiadam prawo jazdy kat: A i B posiadam również uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie w Anglii przy owocach, segregacja, pakowanie, układanie gotowego produktu i wszelkie prace w przygotowaniu produktu do przerobu.
    Druga osoba chłopak lat 19 posiada prawo jazdy kat B . Samodzielność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie, uczciwość, praca w zespole .
    E-MAIL : grzegorz784@vp.pl

  2. Witam spełniam wszystkie wymagania jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt telefoniczny lub E-mail .

    Telefon:+48 509 637 214
    E-mail: bulicz19@gmail.com

  3. Wraz z kolegą jestem zainteresowany
    pracą.
    OD ZARAZ
    KON:661473974

  4. KarolZadlak na 20 listopada 2013 @ 20:47

    Witan wwraz z kolegą jesteśmy zainteresowani wyjazdem za granice do zbiorów warzyw posiadamy doświadczenie w takowej pracy ponieważ pracowaliśmy przy zbioze kapusty w Polsce spełniamy wszystkie wymagania. Proszę państwa o kontakt meilowy lub telefoniczny stink16@wp.pl 695013815 lub 724764107 . Pozdrawiam Karol Żądlak

  5. Witam, jestem zainteresowany pracą nawet od zaraz.
    Spełniam wszystkie wymagania.
    Proszę o kontakt :
    Telefon: +48 517 672 034
    E-mail: kapral112@buziaczek.pl

  6. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani pracą . Posiadam prawo jady kategorii B, pracowałam przy zbiorze, pielęgnacji, sadzeniu, pakowaniu, sortowaniu truskawek w szklarni. Nie jest nam obca ciężka praca. Druga osoba jest bardzo pracowita, pracowała w gospodarstwie rolnym, szybko się uczy. Prosze o kontakt: 723814751 .

  7. Witam,jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jest nas troje w wieku : 18,38,40 lat :)
    Każdy z nas posiada prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie przy różnego rodzaju zbiorach, pracę przyjmiemy od zaraz ! Prosimy o kontakt : 530055134 lub lucas.2012@interia.pl

  8. Witam
    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy-mam praktykę przy zbiorze truskawek,i nie tylko bo również przy innych owocach i warzywach… Posiadam prawo jazdy,jestem osobą ambitną i sumienną… Jeśli dostanę szansę współpracy z Państwem-to obiecuję że będę się starała jak najlepiej wykonywać pracę. Chciałabym wyjechać jak najszybciej było by to możliwe-proszę o kontakt-609387367
    Pozdrawiam

  9. monika19989 na 17 lutego 2014 @ 14:17

    Witam, mieszkamy w okolicach Limburgi 2 dziewczyny 23 i 24 lata i chłopak 23 lata. Posiadamy doświadczenie w pracy na szklarniach oraz na różnych pakowniach.Mamy samochód więc bez problemu możemy dojechać do pracy.Jesteśmy zainteresowani oferą od zaraz numer kontaktowy +49 157 79309730 e-mail tel231@wp.pl.
    Serdecznie pozdrawiamy.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.