na akord, lub ok. 8,50 euro brutto/h €

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów na polu Hannover

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Hannover
  • Lista: 12 maja 2016 22:38

Pilnie poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech na polu przy zbiorze ręcznym szparagów. Ogłoszenie z okolic Hannoveru do podjęcia od zaraz dla mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: okolice Hannoveru, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Termin: od zaraz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • ręczny zbiór szparagów na polu
  • wstępne oczyszczenie i pakowanie warzyw do skrzynek

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • wyrabianie norm godzinowych
  • samodzielność, odpowiedzialność, punktualność

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie naliczane na podstawie stawek akordowych
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • praca sezonowa od zaraz do czerwca 2016

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorze-szparagow/

ID Ogłoszenia: 6315734efadd8b6a

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.