Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord €

Oferta pracy w Norwegii od zaraz zbiory borówek/malin bez języka Notodden

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Notodden
  • Lista: 21 lipca 2014 00:45

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy zbiorach borówek. Oferta dla pracowników fizycznych w Notodden bez znajomości języka norweskiego. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Notodden

Wynagrodzenie:

  • przy zbiorach malin: 25 NOK za zebrany kilogram
  • przy zbiorach borówek: 35 NOK za zebrany kilogram

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za zbieranie, mycie, sortowanie i pakowanie owoców.

Wymagania:

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • zdyscyplinowanie, motywacja
  • obowiązkowość, umiejętność ciężkiej pracy
  • pracownik powinien posiadać odpowiednią odzież- nieprzemakalne ubranie i buty

Oferta:

  • legalne warunki pracy w Norwegii
  • praca w godzinach 8 do 16
  • pracodawca zapewnia pracownikom możliwość bezpłatnego zakwaterowania w kontenerach mieszkalnych
  • pracownik ma swobodny dostęp do aneksu kuchennego i węzła sanitarnego
  • dla najlepszych pracowników możliwość przejścia po skończeniu zbiorów do pracy w przetwórni warzywno-owocowej

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na adres:

  • scandiworkers@email.com

CV powinno być w języku norweskim lub angielskim.
Wiadomość prosimy zatytułować: „zbiory owoców Notodden”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-malin-borowek-od-sierpnia-2014-notodden/

ID Ogłoszenia: 99253c99a28e0f8a

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz zbiory borówek/malin bez języka Notodden”

  1. Krzysztof12 na 22 lipca 2014 @ 15:37

    Witam,

    Ja i moja dziewczyna jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą pracy. Mamy po 20 lat, jesteśmy sumienni, odpowiedzialni i gotowi do podjęcia pracy od zaraz. krzysztof.pietak@student.uw.edu.pl

  2. witam jestem zainteresowany,posiadam doswiadczenie w pracach sezonowych jezyk norweski w stopniu komunikatywnym.Prosze o kontakt tel.48739510985

  3. kinguska1211 na 29 lipca 2014 @ 18:02

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  4. 24Lata,
    energiczny, wysportowany z doświadczeniem przy zbiorach we własnym sadzie w Polsce.
    Stacjonuję na obrzeżu Oslo , gotowość do podjęcia pracy natychmiastowa.
    Angielski płynny w mowie jak i piśmie.
    Serdecznie proszę o kontakt
    Tel norweski 96759632

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.