Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord  €

Oferta pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek bez języka Magnor 2016

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Magnor
  • Lista: 24 października 2015 18:35

Poszukujemy pracowników sezonowych na rok 2016 przy zbiorach truskawek z pola. Oferta z Magnor dla 4 studentów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od czerwca na okres wakacyjny.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: na akord
Start: czerwiec 2016

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się ręcznym zbiorem truskawek w okresie wakacyjnym.

Wymagania:
- zabranie ze sobą odpowiedniej odzieży
- mile widziane są osoby ze znajomością języka angielskiego
- doświadczenie przy zbiorach wymagane
- przyjazd samochodem
- przyjazne nastawienie
- bez problemów ze zdrowiem
- wytrzymałość fizyczna
- zaplanowanie wyjazdu na czerwiec 2016
- chęć podjęcia pracy wakacyjnej

Oferujemy:
- zatrudnienie dla studentów
- miejsce do zamieszkania w domkach w cenie 80 NOK za osobę
- wynagrodzenie akordowe
- pracownikom zaangażowanym zaproponujemy stałą współpracę
- pomoc w pierwszych dniach
- przyjazną ekipę pracującą
- brak ukrytych opłat podczas rekrutacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: apaczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/wakacyjna-sezonowa-oferta-pracy-w-norwegii-przy-zbiorze-truskawek-czerwiec-2015-magnor/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID Ogłoszenia: 391562b99d444cbd

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.