na akord €

Oferta pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek i malin bez języka Elverum

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Elverum
  • Lista: 15 lipca 2014 13:43

Plantacja z Elverum zatrudni pracowników do zbioru truskawek i malin. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego od zaraz na wakacje.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców miękkich

Lokalizacja: Norwegia, Elverum

Zarobki: akordowe- zbiory truskawek to 21 NOK/kg, zbiory malin 36 NOK/kg

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na plantacji przy zbiorze owoców miękkich.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać truskawki lub maliny.
  • Praca w trudnych warunkach, w wymuszonej pozycji oraz często w niesprzyjającej pogodzie.

Oczekiwania:

  • posiadanie odzieży ochronnej nieprzemakalnej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach
  • dyspozycyjność od zaraz do końca września- lub dłużej
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • praca sezonowa od zaraz
  • zamieszkanie zapewnione płatne 40 NOK za dobę.
  • do dyspozycji pracowników w tej cenie są kontenery mieszkalne
  • oferta skierowana dla par i grup
  • płaca wypłacana w systemie co tydzień
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty