Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

£6.21 brutto/godzinę €

Oferta sezonowej pracy w Anglii Chartham przy zbieraniu jabłek, gruszek

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Chartham
  • Lista: 6 września 2013 22:04

Farma z Chartham w Anglii poszukuje pracowników fizycznych do zbierania jabłek i gruszek. Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Zbieracz jabłek

Gdzie: Chartham, Anglia

Wynagrodzenie: £6.21 brutto/godzinę

Zadania: Pracownicy będą mieli za zadnie zbierać owoce jabłka i gruszki, oraz wykonywać inne prace zlecone przez przełożonego. Praca na zewnątrz- bez znaczenia jaka jest pogoda.

Wymagania:

  • dobra sprawność, stan zdrowia pozwalający na podjęcie ciężkiej fizycznej pracy
  • doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii oraz w pracy fizycznej
  • chęć pracy
  • wytrwanie na farmie 3 miesiące- do końca kontraktu

Oferta:
zakwaterowanie w cenie £33.74 plus rachunki- zakwaterowanie w karawanach.
praca na akord

Aplikacja:
telefonicznie: 468951878
lub mailowo na adres: karolina@agri-fresh.com w tytule emaila prosimy wpisać nazwę stanowiska „Zbieracz jabłek”

ID Ogłoszenia: 865228ec358dc3f

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Anglii Chartham przy zbieraniu jabłek, gruszek”

  1. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

  2. Jestem zainteresowany państwa ofertą mam 20 lat posiadam doświadczenie przy zbiorach gdyż mam własne gospodarstwo. Posiadam prawo jazdy kategorii „B” oraz dużą motywacje do pracy. Kontakt email: kamilkrol200@wp.pl tel:727643681. Kamil Król

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.