6,50 GBP za godz.  €

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców bez znajomości języka

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Anglia
  • Lista: 22 kwietnia 2015 23:37

Pilnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Anglii. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego przy zbiorach owoców. Czas trwania umowy wynosi pół roku.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.
Start: od czerwca

Zadania:
- ręczny zbiór owoców
- segregowanie zbioru według ustalonych zasad
- prace na farmie związane z sadzeniem i pieleniem upraw

Wymagania:
- dla osób nieposiadających nałogów
- dobre zdrowie
- siła fizyczna
- atutem będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach i pracach na plantacji
- szybkość, elastyczność, niezawodność
- podpisanie umowy na 3 miesiące
- gotowość zaplanowania sobie wyjazdu na czerwiec

Oferujemy:
- jasne warunki zatrudnienia
- konkurencyjne stawki godzinowe
- pomoc w pierwszych dniach
- pracę do 6 miesięcy
- wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sezonowy-wielka-brytania,oferta,3862939

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-owocow/

ID Ogłoszenia: 46955382a8017bd5

7 Odpowiedzi na “Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców bez znajomości języka”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany oferta pracy tel. num.511217671
    Proszę o kont. Sprzełniam wszystkie wymogi :)

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą o prace. Mam 19 lat, bez nałogów.Szybko wykonuję zadania, a także jestem pracowity i energiczny. Wyjechać mogę nawet na początku czerwca.
    Mój numer telefonu: 781 023 835.
    Email: mg123451@wp.pl

  3. pracapraca123 na 8 maja 2015 @ 20:10

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt
    kasiczka1992@wp.pl

  4. Witam. Mam 21 lat, chłopak 26. Jesteśmy zainteresowani wyjazdem bez względu na termin, kontakt:
    tel:721051632
    e-mail: kasprowicz07@gmail.com

  5. aniu1975 na 31 maja 2015 @ 19:28

    witam.mój mąż jest zainteresowany tą ofertą pracy..proszę o kontakt 783505654

  6. Witam,
    mam 18 lat. Jestem zainteresowany ofertą wyjazdu. Proszę o kontakt pod nr tel. 784 408 642
    e-mail: jwarpechowski1@gmail.com

  7. Witam! Jesteśmy zainteresowani ofertą. Dziewczyna 23 lata chłopak 29 lat. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach i pracach na farmie.
    Kontak:
    Tel. 730901678
    E-mail: rodzyn007@interia.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.