Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

8-12 GBP/h  €

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek, malin bez języka

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Leeds
  • Lista: 20 marca 2016 22:25

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Anglii przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie w Leeds od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Anglia, Leeds
Wynagrodzenie: 8-12 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
- budowanie tuneli foliowych
- zajmowanie się irygacją oraz przerywaniem
- zbieranie owoców

Wymagania:
- ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
- chęć podjęcia danej pracy
- dostosowanie się do grafiku
- możliwość szybkiego przyjazdu do Anglii
- dostosowanie ubioru do wymagań pogodowych
- zmotywowanie
- osoba pełna energii, motywacji i zapału do pracy
- przyjazne nastawienie

Oferujemy:
- start już od zaraz
- w tygodniu przepracowanie nawet do 72 godzin
- zatrudnienie sezonowe na angielskich warunkach
- konkurencyjne stawki godzinowe
- pomoc przy prawidłowym wypełnianiu dokumentów administracyjnych
- wspieramy podczas szukania zakwaterowania
- podjęcie pracy bez posiadania doświadczenia

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy na maila: joannawright.pickyourown@¬gmail.com

Źródło:

ID Ogłoszenia: 74456ef1c07b71c7

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.